Pradinis Naujienos Raudondvario bibliotekoje vyko IT edukacija „Dronas – draugas“

Raudondvario bibliotekoje vyko IT edukacija „Dronas – draugas“

Raudondvario bibliotekoje vyko IT edukacija „Dronas – draugas“
Raudondvario bibliotekoje vyko IT edukacija „Dronas – draugas“

Vasario 27 d. Raudondvario bibliotekoje vyko IT edukacija „Dronas – draugas“. Edukaciją vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius B. Drukteinis. Užsiėmime dalyvavo Kauno rajono Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos ketvirtokai. Edukaciją Benas pradėjo klausimu vaikams: „Ar yra, kurie jau turi dronus, ar yra bandę juos pilotuoti?“.

Dauguma vaikų buvo tik šiek tiek girdėję apie ketursparnes skraidykles – dronus, bet jų neturi ir nėra bandę pilotuoti, todėl visi susidomėję klausė Beno pasakojimo apie drono konstrukcijas, sandarą, pilotavimą ir kitas jo charakteristikas. Išklausę pagrindines savybes ir valdymo instrukcijas, kiekvienas vaikas galėjo išbandyti ketursparnę skraidyklę. Mokiniai nekantraudami laukė savo eilės, kada galės paskraidinti droną. Edukatoriaus pagalba visiems puikiai pasisekė skraidykle apskrieti ratuką.
Vaikai buvo patenkinti edukacija ir nauja patirtimi. Nekantraudami lauks sekančio susitikimo su Benu, kuriame galės pažinti daugiau drono galimybių.


Raudondvario filialo vyr. bibliotekininkė Eglė Marcinkevičienė