Pradinis Naujienos Vasario veiklos Vandžiogalos bibliotekoje

Vasario veiklos Vandžiogalos bibliotekoje

Vasario veiklos Vandžiogalos bibliotekoje
Vasario veiklos Vandžiogalos bibliotekoje

Vasario 4-9 d. startavo 16-oji Saugesnio interneto savaitė, kurios šių metų šūkis „Kurkime geresnį internetą kartu“. Ta proga į Vandžiogalos miestelio biblioteką rinkosi suaugusieji, jau mokantis naudotis pagrindinėmis „Gmail“ elektroninio pašto funkcijomis, bet siekiantis susipažinti su naujomis išmaniojo pašto galimybėmis, bei sužinoti, kaip apsaugoti savo asmens duomenis. Susirinkusiems vaikams buvo pristatyta interneto svetainė ,,Draugiškas internetas“, papasakota kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje, kokie pavojai slypi , o vėliau kūrėme vaizdinę instaliacija saugesnio interneto tematika.


Vasario 9 d. bibliotekoje vyko režisieriaus J. Saboliaus dokumentinio filmo peržiūra apie pokario metų partizaninio judėjimo vadą - Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio prezidiumo tarybos pirmininką Joną Žemaitį - Vytautą, kuris devynerius metus kovojo prieš bolševikinius okupantus, vadovavo ginkluotai pasipriešinimo kovai.
Vasario 26 d. bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Mano super herojus komiksuose“. Užsiėmimą vedė KRSVB edukatorius Benas. Prieš prasidedant kūrybiniam procesui, edukatorius moksleiviams papasakojo iš kur kilę ir kada atsirado komiksai. Taip pat moksleiviai sužinojo, jog pirmiausiai reikia susikurti istoriją, o vėliau prasideda sunkiausia viso darbo dalis – tikslingas istorijos išdėstymas komikso langeliais.
Lietuvių kalbos dienoms paminėti, kūrybinių dirbtuvėlių metu iš plastilino vaikai kūrė gražiausių lietuvių liaudies pasakų personažus. Taip bibliotekoje apsigyveno piktoji ragana, burtininkas, auksaplaukė, žmogus-voras ir daugybę kitų veikėjų.
Po pamokų vaikai linksmai ir turiningai leido laisvalaikį žaisdami stalo ir kompiuterinius žaidimus.


Vandžiogalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Audronė Montvydienė