Pradinis Naujienos Vilkijos bibliotekoje eksponuojama E. Kvoščiausko fotografijų paroda „Kėdės laukia žiūrovų“

Vilkijos bibliotekoje eksponuojama E. Kvoščiausko fotografijų paroda „Kėdės laukia žiūrovų“

Vilkijos bibliotekoje eksponuojama E. Kvoščiausko  fotografijų paroda „Kėdės laukia žiūrovų“
Vilkijos bibliotekoje eksponuojama E. Kvoščiausko fotografijų paroda „Kėdės laukia žiūrovų“

Prasidėjus Šiaurės šalių literatūros savaitei kraštietis, Vilkijos bibliotekos savanoris ir globėjas, mylimas Lietuvos aktorius, renginių vedėjas Eimutis Kvoščiauskas Vilkijos miesto bibliotekoje atidarė savo fotografijos darbų parodą -„Kėdės laukia žiūrovų“.

Į parodos atidarymą susirinko gausus bibliotekos lankytojų, Eimučio Kvoščiausko artimųjų ir gerbėjų būrys. Prieš pristatydamas savo darbus aktorius priminė Šiaurės šalių savaitės projekto tikslą, skaitymo svarbą ir pasidalijo mintimis aie savo skaitytų knygų mėgstamus herojus.

Pristatydamas savo fotografijų darbus Eimutis Kvoščiauskas pasakojo, kad mintis fotografuoti dar tuščias prieš spektaklį teatro kėdes kilo, kai pradėjau vykti su „Domino“ teatro spektaklių programomis po visą Lietuvą. Tuščios kėdės prieš spektaklius Eimučiui visada būdavo žavios ir paslaptingos. Ir džiaugiasi širdis, kuomet per spektaklius jos viso būna užimtos. E. Kvoščiausko teigimu, kiekviena salė turi savo istoriją su savo kėdėmis. Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Linas Šipavičius tęsdamas Eimučio mintis kalbėjo apie tą patį išgyvenimą bažnyčios aplinkoje.

Vilkijos miesto seniūnas Kazys Bačėnas įteikdamas padėką dėkojo aktoriui už indėlį, rengiant įvairias kultūrines priemones Vilkijos mieste.

Džiaugiamės atidaryta išskirtinai įdomia fotografijos darbų paroda ir dėkojame Eimučiui už savanorystę ir dėmesį Vilkijos miesto bibliotekos lankytojams. Nuoširdų ačiū tariame Eimučio Kvoščiausko ištikimai gerbėjai Giedrei - viešniai iš Jurbarko, kuri bibliotekos patalpas papuošė nuostabiomis gyvų gėlių puokštėmis.

Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Jolanta Bačėnienė