Pradinis Naujienos Rudeniškos veiklos Saulėtekio bibliotekoje

Rudeniškos veiklos Saulėtekio bibliotekoje

Rudeniškos veiklos Saulėtekio bibliotekoje
Rudeniškos veiklos Saulėtekio bibliotekoje

Jaunieji Saulėtekio bibliotekos lankytojai kasdien į biblioteką renkasi ne tik naujų knygelių pasirinkti, žurnalus paskaityti ar kryžiažodžių spręsti, bet ir šaškėmis pažaisti, pabendrauti, pasidalinti dienos įspūdžiais ir įvykusiais nutikimais.

Saulėtekio bibliotekoje spalio mėnesį vyko graži kūrybinė popietė, skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Jaunieji skaitytojai iliustravo labiausiai patikusias perskaitytas knygeles apie gyvūnus. Štai dinozauras Arlas iš knygelės „Gerasis dinozauras“, vieną dieną turi pradėti gyventi savo galva ir netikėti nuotykiai jį nuveda į neaprėpiamus tyrlaukius. Čia susipažįsta su mažučiu berniūkščiu Špoku, nepaprastai gudriu, vikriu, bebaimiu ir, svarbiausia, visiškai savimi pasitikinčiu, nors visa jo kalba tėra murmesiai ir burbesiai. Tai istorija apie nuostabią draugystę, kurią sustiprino iššūkiai ir nuotykiai. Juk dažniausiai pačios gražiausios istorijos yra apie vaikų ir gyvūnų draugystę. Knygose akcentuojami šie jausmai: prieraišumas, meilė, nuotykiai ir stebuklai, pasitikėjimas ir išdavystė, džiaugsmas ir skausmas.

Bibliotekoje nuolat vyksta garsiniai skaitymai. Štai mažieji skaitytojai skaitė linksmą ir nepakartojamą eiliuotą J. Marcinkevičiaus istoriją „Grybų karas“ (iš akcijos „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“), kuri abejingų nepaliko nei vieno. Taip pat vyko skaitymai ir iliustracijų piešimas iš O. Proisler knygelės „Vaiduokliukas“.

Ir lapkričio ir gruodžio mėnesiais bibliotekoje laukiami tiek vaikai, tiek ir suaugusieji, kuriuos kviečiame dalyvauti įvairiose edukacijose ir bibliotekoje vykstančiuose renginiuose.

Saulėtekio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Gutijera Steponaitienė