Pradinis Naujienos Įvairus ir aktyvus spalis Rokų bibliotekoje

Įvairus ir aktyvus spalis Rokų bibliotekoje

Įvairus ir aktyvus spalis Rokų bibliotekoje
Įvairus ir aktyvus spalis Rokų bibliotekoje

Antrąjį rudens mėnesį Rokų bibliotekoje pradėjome linksmai - su muzika, minėjome tarptautinę muzikos dieną. Bibliotekoje su moksleiviais dalyvavusi muzikos mokytoja Vilma vaikus supažindino su seniausiais muzikos instrumentais, papasakojo jų atsiradimo istoriją, o po pasakojimo klausėmės įvairaus žanro muzikos.

Mano augintinis mano antruosiuose namuose. Taip pavadinome Rokų bibliotekoje organizuotą netradicinę ugdymo dieną, skirtą pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti. Mielai skaitytojai rinkosi į biblioteką vedini savo augintiniais, kurie vienas už kitą gražesni, mielesni ir įspūdingesni.

Visą spalio mėnesį bibliotekoje eksponuojama Rokų darželio - mokyklos ikimokyklinukų ir priešmokyklinės grupės vaikų darbai, skirti rudeniui "Rudens lapų šokis“.

Artėja skaitymo akcijos ,, 100 perskaitytų knygų Lietuvai“ pabaiga. Šioje akcijoje aktyviai dalyvauja Rokų mokyklos ketvirtokai su mokytoja Irina Jurgelevičiene, kurie kartą savaitėje vykdo garsinius skaitymus bibliotekoje.

 Itin populiarios moksleivių tarpe ir stalo žaidimų popietės. Vaikai ypač pamėgę stalo žaidimą  "Lietuva“, ",Domino“,  "Laivų mūšis“.

O daugiausia dėmesio sulaukia kompiuteriai. Vaikai žaidžia žaidimus, ieško mokymuisi ir laisvalaikiui skirtos informacijos ir žinoma, balsuoja už renkamą ,,Metų knygą“.

Bibliotekoje veikia spaudinių parodos, skirtos istorikui, rašytojui Simonui Daukantui, kuriam šiemet sukako 225 metai, lietuvių prozos meistrui Mykolui Sluckiui 90 metų.

Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Irena Petriškienė