Pradinis Naujienos Aktyvus ir turiningas spalis Piliuonos bibliotekoje

Aktyvus ir turiningas spalis Piliuonos bibliotekoje

Aktyvus ir turiningas spalis Piliuonos bibliotekoje
Aktyvus ir turiningas spalis Piliuonos bibliotekoje

Spalio mėnesį Piliuonos bibliotekoje vyko Lego robotikos užsiėmimai, į kuriuos rinkosi nauji nariai. Naujieji užsiėmimų dalyviai konstravo robotukus ir pradėjo mokytis programuoti.

Spalio 11 ir 16 dienomis Piliuonos gimnazijoje ir Viršužiglio darželio patalpose, kuriose šiuo metu mokosi pradinių klasių moksleiviai, vyko interaktyvių knygų pristatymas. Piliuonos gimnazijos vaikai mėgsta skaityti, bet kai knygoje „pajuda" paveikslėliai, tai jiems teikia dvigubai daugiau džiaugsmo. S.Paltanavičiaus „Gamtos metų ratas" ir E. Minkuvienės, A. Didžgalvienės „Kėlionė po Lietuvą" knygose panaudodami programėles išmaniajame telefone galėjome stebėti Lietuvos vaizdus, gyvūnus, susipažinti su istorija. Patiko matyti telefono ekrane atgyjančius visai kitokius knygos puslapius. Nustebino tai, kad kai kurie vaikai turėjo ir patys į užsiėmimą atsinešė savo interaktyvias knygas, tačiau vaikai patikino,kad nežinojo visų jų galimybių!

Viena mėgstamų pramogų Piliuonos bibliotekoje yra stalo žaidimai. Vaikų, bibliotekoje praleidžiančių  nemažai laisvo teigimu, pats įdomiausias ir populiariausias jiems yra stalo bilijardas. Džiugina tai, kad tiek besidomintys naujomis technologijomis, tiek ir skaityti knygas ar tiesiog pabūti su bičiuliais po pamokų ateinantys į biblioteką moksleiviai čia jaučiasi ypatingai gerai ir lankosi bibliotekoje net atostogų metu.

Piliuonos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
M. Naunčikienė