Pradinis Naujienos Kulautuvos bibliotekoje dailininkės S. Juškevičiūtės parodos „Apkabinu miškus“ pristatymas

Kulautuvos bibliotekoje dailininkės S. Juškevičiūtės parodos „Apkabinu miškus“ pristatymas

Kulautuvos bibliotekoje dailininkė S. Juškevičiūtės parodos „Apkabinu miškus“ pristatymas
Kulautuvos bibliotekoje dailininkė S. Juškevičiūtės parodos „Apkabinu miškus“ pristatymas

Kas gi yra žmogaus šviesa? Tai būti apšviestu, būti matomu ir matyti tai kas privalu matyti ir žinoti. Ir tą žinojimą nenusinešti į nebūtį, bet įamžinti, kad tai būtų vertingas palikimas ateinančiom kartom....

Kulautuvoje gyvenanti dailininkė Simona Juškevičiūtė tai ir daro. Ji savo paveikslais užčiuopia subtilesnius žmogiškosios sielos virpesius. Jos menas labai jautrus, moteriškas, subtilus, o stilius - impresionistinis, pilnas fantazijos, netikėtų formų, erdvių, metaforų ir spalvų. Simonos darbai veikia kaip terapija - jie ramina ir guodžia, užburia savo vidiniu giliu fantazijų pasauliu, nukelia į kitą erdvę.

Parodos atidaryme dalyvavo ne tik viena populiariausių Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Kristina Siurblytė, atliekanti pagrindines soprano partijas operetėse ir miuzikluose, bet ir Auksinio scenos kryžiaus nominantė, dviejų „Fortūnos“ diplomų bei „Fortūnos“ prizo savininkė. Pasveikinti dailininkės atvyko Kauno miesto Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Dainavos skyriaus bibliotekininkė skaitovė Vilma Urniežiūtė. 

Paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki metų pabaigos, tad maloniai kviečiame apsilankyti!

Kulautuvos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
N. Laurynienė