Pradinis Naujienos Darželinukų ir pirmokų viešnagė Ilgakiemio bibliotekoje

Darželinukų ir pirmokų viešnagė Ilgakiemio bibliotekoje

Pirmokų viešnagė Ilgakiemio bibliotekoje
Pirmokų viešnagė Ilgakiemio bibliotekoje

Spalio mėnesį Ilgakiemio bibliotekoje lankėsi mažiausieji bibliotekos skaitytojai. Susipažinti su biblioteka atvyko Ilgakiemio darželio - mokyklos darželinukų grupė su auklėtoja Asta Sinkevičiene ir pirmokai kartu su mokytoja metodininke Reda Surdokiene.

Beje, visiems tai buvo pirmoji pažintis su biblioteka, kurios metu mažieji darželio ugdytiniai smalsiai vartė vaikiškas knygutes, dalinosi įspūdžiais apie namuose turimas ir perskaitytas knygeles. Vaikams labiausiai patiko grojanti knygelė ir vaikiškos pasakos, kurias auklėtoja pažadėjo būtinai perskaityti prieš mažųjų miegą!

Pirmos klasės moksleiviai pažintį su biblioteka pradėjo nuo bibliotekos erdvių lankymo. Būsimiems skaitytojams vyr. bibliotekininkė V. Raginskienė papasakojo kur rasti vaikiškos literatūros, supažindino su bibliotekos taisyklėmis. Vėliau vyr. bibliotekininkė moksleiviams perskaitė lietuvių liaudies pasaką „Vilkas ir siuvėjas“. Po skaitymų mokiniai dalyvavo kūrybiniame užsiėmime, kurio metu gamino iš kankorėžių ežiukus. Biblioteką moksleiviai ir darželinukai paliko puikiai nusiteikę ir pažadėjo netrukus vėl sugrįžti!

Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Vaida Raginskienė