Pradinis Naujienos Rugsėjis Saulėtekių bibliotekoje

Rugsėjis Saulėtekių bibliotekoje

Gražų rugsėjo mėnesį pasitikome dailyraščio konkursu iš Vydūno kūrybos, skirtu tarptautinei Raštingumo dienai paminėti. Bibliotekos lankytojai atsakingai ir kruopščiai perrašė Vydūno „perliukus“ apie meilę. Nėra paprasta, nors kai kuriems taip atrodo, be klaidų ir tvarkingai dailyraščiu perrašyti eiles. Buvo išrinkti gražiausiai perrašyti darbai ir apdovanoti.

Na, o „Pirmokų dienos“ bibliotekoje itin laukiamos, smagu stebėti mažųjų akytes, kaip apžiūrinėjamos knygų lentynos, apžiūrimos ir vartomos knygelės, aptariamos jų iliustracijos, kaip su didžiuliu susidomėjimu klausoma bibliotekos taisyklių. Drąsūs ir sumanūs pirmokai apžiūrinėjo ir žaidė stalo žaidimus, pirmą kartą esantys bibliotekoje jautėsi ypatingai. Vėliau vyko garsiniai skaitymai ir iliustracijų piešimas iš Rimanto Černiausko knygelės „Slieko pasaka“.

Šį mėnesį biblioteka sulaukė Vilkijos gimnazijos 7 kl. moksleivės Samantos Minelgaitės savanoriškos veiklos. Ji mielai talkina bibliotekininkei įvairiose veiklose. Labai vertiname ir džiaugiamės tokiais šauniais moksleiviais.

Bibliotekoje nuolat vyksta įvairūs užsiėmimai. Mus aplankė KRSV bibliotekos edukatorius, kuris supažindino ir daug papasakojo apie skraidykles. Vaikai buvo be galo susidomėję, kiekvienas norėjo išbandyti valdyti „droną“.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Saulėtekio filialo
Vyr. bibliotekininkė Gutijera Steponaitienė