Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje apdovanoti 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ laimėtojai!

Viešojoje bibliotekoje apdovanoti 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ laimėtojai!

Viešojoje bibliotekoje apdovanoti 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ laimėtojai!
Viešojoje bibliotekoje apdovanoti 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ laimėtojai!

Kaip ir kasmet, šiemet ir vėl vyko skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Kaip ir kasmet, jį mielai priėmė Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padalinių bibliotekų lankytojai. Kaip ir kasmet, jie buvo aktyvūs ir pasiruošę įgyti dar daugiau žinių vienu iš pačių maloniausių būdų - skaitydami! Džiugina tai, kad per 3 vasaros mėnesius Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padalinių bibliotekose 477 dalyviai perskaitė daugiau nei 1,6 tūkstančio knygų!

Galime pasidžiaugti, kad Kauno regiono bibliotekos vėl geriausios! Kauno regiono bibliotekose perskaityta 8 844 knygos! Visoje Lietuvoje buvo perskaityta net 26 530 knygų!

Susumavus visų dalyvių rezultatus, burtų keliu buvo išrinkti nugalėtojai. Tarp paskelbtų dešimties laimingųjų nugalėtoja tapo Vandžiogalos bibliotekos skaitytoja Ligita Kubilienė. Skaitymo varžytuvių nugalėtoja apdovanota pagrindiniais prizais - išorine baterija ir „Norų namų“ aksesuarais.  

Skaitymo iššūkio varžytuvių dalyvius rugsėjo 19 d. pakvietėme į Viešosios bibliotekos vaikų centre vykusį 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ baigiamąjį renginį, kurio  metu buvo apdovanoti jaunieji skaitymo varžytuvių prizininkai. Šventiškai pasipuošę vaikai bei jų tėveliai renginio pradžioje kartu su Vaikų centro darbuotojomis kalbėjosi apie mėgstamas knygas, įveiktus skaitymo iššūkio sunkumus, įdomiausias užduotis ir pan. Po trumpos įžangos visus renginio dalyvius pakvietėme trumpam tapti bibliotekininkais ir paieškoti lobių bibliotekos lentynose - knygų pagal nurodytus kodus, kaip tai kasdien daro čia dirbantys bibliotekos darbuotojai. Pirmieji radusieji savo lobį buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Tuomet atėjo metas svarbiausiam šios šventės etapui - prizininkų apdovanojimams! 2018-ųjų metų Viešosios bibliotekos skaitymo iššūkyje šiemet buvo apdovanoti Dominykas ir Karolis Stalilioniai, Laura Lekavičiūtė, Lukas Mikalauskas, Austėja Krušinskaitė, Vilius Rinkevičius ir Ugnė Petrauskaitė bei trys Viešosios bibliotekos skaitytojos. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti skaitymo akcijos rengėjų diplomais ir gertuvėmis bei Viešosios bibliotekos įsteigtais prizais - knygomis. 

Šių metų skaitymo iššūkis baigėsi. Lauksime kitos vasaros ir naujų skaitymo iššūkių bei dar daugiau jos dalyvių! 

Kauno rajono svivaldybės viešosio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Šarūnė Baltrušaitienė