Pradinis Naujienos Domeikavos bibliotekoje - mokslo populiarinimo užsiėmimai ir enciklopedijų garsiniai skaitymai

Domeikavos bibliotekoje - mokslo populiarinimo užsiėmimai ir enciklopedijų garsiniai skaitymai

Domeikavos bibliotekoje - mokslo populiarinimo užsiėmimai, enciklopedijų garsinis skaitymas
Domeikavos bibliotekoje - mokslo populiarinimo užsiėmimai, enciklopedijų garsinis skaitymas

Rugsėjo 17 dieną Domeikavos bibliotekoje vyko mokslo populiarinimo užsiėmimas moksleiviams, kuriame dalyvavo Domeikavos gimnazijos ketvirtokai su pradinio ugdymo mokytoja, metodininke Jolanta Masioniene. 

Šio užsiėmimo tikslas - skatinti moksleivius skaityti knygas ir gebėti jose rasti naudingos informacijos, domintis įvairiomis mokslo šakomis. Užsiėmime dalyvavę moksleiviai burtų keliu traukė lapelius su knygoje pažymėtais numeriais ir skaitė savo bendraklasiams jose pateiktą informaciją. Užsiėmimo metu apžvelgėme įvairias mokslo šakų sritis: sužinojome kaip bitės gamina medų, kodėl vyksta žemės drebėjimai ar įmanoma išgyventi užšalus. Taip pat nagrinėjome temas, susijusias su literatūra: vaikai sužinojo kaip vyksta popieriaus gamyba ir apie senovėje spausdintas knygas. Viso užsiėmimo metu moksleiviai vieni su kitais diskutavo apie perskaitytus faktus.

Šiais laikais informacijos sklaida greičiausiai pasiekiama informacinių technologijų pagalba, tačiau užsiėmimo metu moksleiviai įsitikino, kad knygose esanti informacija vertinga ir aktuali, siekiant pažinti aplinkinį pasaulį.

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
E. Štulaitė