Pradinis Naujienos „Bitučių“ grupės ikimokyklino ugdymo auklėtinių viešnagė Vilkijos bibliotekoje

„Bitučių“ grupės ikimokyklino ugdymo auklėtinių viešnagė Vilkijos bibliotekoje

Ikimokyklino ugdymo auklėtinių viešnagė Vilkijos bibliotekoje
Ikimokyklino ugdymo auklėtinių viešnagė Vilkijos bibliotekoje

Gražų antradienio rytmetį Vilkijos lopšelio - darželio „Daigelis“ ikimokyklinės „Bitučių“ grupės auklėtiniai su auklėtojomis Zita Zumariene ir Jurgita Simonaitiene aplankė Vilkijos miesto biblioteką. Apsilankymo tikslas - susipažinti su biblioteka ir didžiuoju stebuklu - knygomis.

Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkių tikslas - sudominti mažuosius skaitytojus su bibliotekoje esančiomis knygomis ir atskleisti jose slypinčias paslaptis.

Niekada nėra per anksti supažindinti vaiką su knyga. Taip po truputį atsiranda susižavėjimas knygomis bei jose aprašytomis istorijomis. Šio susitikimo metu vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė vaikams pristatė Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleistą V. Palčinskaitės eilėraščių knygą „Karalius pamiršo raidyną“.

Po knygelės pristatymo darželinukai nuoširdžiai atsidėkodami bibliotekininkėms deklamavo eilėraščius ir dainavo daineles. Auklėtojų padedami kalbėjo apie sugrįžusį rudenį, apibūdindami, kokie būna rudeniniai medžiai ir jų lapai. Iš spalvoto popieriaus iškarpė jiems patikusių medžių lapus. Atsisveikindami žadėjo dar ne kartą apsilankyti bibliotekoje.

Vilkijos bibliotekos bibliotekininkės
Jolanta Bačėnienė ir Zita Ruzgienė