Pradinis Naujienos Vilkijos bibliotekoje tapybos darbų parodos „Gyvenimo spalvų paletė“ pristatymas

Vilkijos bibliotekoje tapybos darbų parodos „Gyvenimo spalvų paletė“ pristatymas

Tapybos darbų parodos „Gyvenimo spalvų paletė“ pristatymas
Tapybos darbų parodos „Gyvenimo spalvų paletė“ pristatymas

Saulėtą ketvirtadienio popietę Vilkijos miesto bibliotekoje vyko dailininkės Juškevičiūtės tapybos darbų parodos „Gyvenimo spalvų paletė“ pristatymas.

Į susitikimą su vilkijiečiais Simoną atlydėjo artimiausi ir brangiausi jai žmonės - mama ir tėtis. Simona Juškevičiūtė gimė 1978 metais Kaune. 1989 m.pradėjo mokytis Kauno J. Naujalio meno mokykloje dailės skyriuje (dabar Kauno dailės gimnazija).

1996 m. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinyje Kauno paveikslų galerijoje buvo organizuojama paroda „Kauno dailės gimnazijos 50-mečio retrospektyvinė paroda“, taip pat 50-osios laidos abiturientų geriausių diplomantų darbų ekspozicija. Šioje parodoje buvo eksponuojami ir Simonos darbai. Baigusi su pagyrimu gimnaziją Simona įstojo į aukštesniąją meno mokyklą, kurią 2000-aisiais baigė. 2004 m. baigė tęstines studijas Šiaulių pedagoginiame universitete ir įgijo Aliejinės tapybos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Parodos autorės tapybą įvertino garsus Singapūro kolekcionierius Ong Teng Huat. Taip pat Simona turi kontraktą su Niujorko galerija ir šiuo metu ieško mecenato. Pasigrožėti nuostabiais dailininkės darbais į biblioteką atvyko gausus būrys vilkijiečių. Jų tarpe Vilkijos miesto seniūnas, Vilkijos ŠV. Jurgio bažnyčios klebonas, Vilkijos PSPC direktorė, Vilkijos lopšelio - darželio „Daigelis“ direktorė ir kiti.

Parodos autorė paklausta: „Iš kur tiek daug minčių ir idėjų ji semiasi?“ Simona atsakė: „Tapyba buvo mano pomėgis, tačiau pastebėjau, kad darbai po truputį įgyja vertę ir domina vis daugiau žmonių. Palikau darbą ir atsidėjau savo aistrai, svajodama, kad tai taps pagrindiniu mano pragyvenimo šaltiniu. Kita vertus, verslas iš pirmo žvilgsnio man atrodė šaltas ir racionalus - nelabai priimtinas meniškos sielos žmogui“. Simona įsitikinusi, kad, norint kažko pasiekti, būtina pačiam žengti pirmą žingsnį - būti drąsiam ir imtis iniciatyvos. Tik tuomet lydės sėkmė. Mesti darbą ir mėginti pragyventi iš meno - drąsus Simonos žingsnis. Nuostabiomis smuiko melodijomis renginį praturtino bibliotekos skaitytoja Gražina Normantienė.

Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkės J. Bačėnienė ir Z. Ruzgienė