Pradinis Naujienos Naujus mokslo metus Karmėlavos biblioteka pradėjo su naujomis veiklomis

Naujus mokslo metus Karmėlavos biblioteka pradėjo su naujomis veiklomis

Naujus mokslo metus Karmėlavos biblioteka pradėjo su naujomis veiklomis
Naujus mokslo metus Karmėlavos biblioteka pradėjo su naujomis veiklomis

Kartu su naujais mokslo metais prasidėjo ir nauji, įdomūs užsiėmimai moksleiviams Karmėlavos bibliotekoje. Kupinus idėjų,  mėgstančius piešti bei kurti įdomias ir linksmas istorijas moksleivius rugsėjo mėnesį vyr. bibliotekininkė D. Jankauskienė pakvietė į komiksų kūrimo dirbtuvėles.

Susipažinę su komiksų kūrimo technika, aptarę jau nupieštus komiksus, vaikai  ėmėsi darbo: ant popieriaus piešė linksmas istorijas, kurias vėliau visi kartu aptarėme. Sekančio susitikimo metu vaikų nupieštos istorijos „atgims“ dar kartą, kuomet jas spalvinsime planšetiniuose kompiuteriuose įdiegtomis programomis. Taip vaikai ne tik lavina vaizduotę, bet kartu mokosi kūrybiškumo, pritaikant informacines technologijas įvairiose veiklose.

Vasaros  atostogų metu džiugino aktyvūs skaitytojai, kurie dalyvavo vasarą bibliotekoje vykusiose edukacijose, renginiuose ir konkursuose. Ypač aktyvi 6 klasės Balio Buračo gimnazijos moksleivė Auksė Vaištaraitė, visus metus dalyvaujanti įvairiuose bibliotekos renginiuose ir konkursuose. Ji priėmė ir skaitymo iššūkį konkurse „Vasara su knyga“. Už aktyvią veiklą Auksė buvo apdovanota bibliotekos prizu.

Karmėlavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
D. Jankauskienė