Pradinis Naujienos Sveikas rugsėji, Babtų miestelio bibliotekoje!

Sveikas rugsėji, Babtų miestelio bibliotekoje!

Babtų miestelio biblioteka pasitinka rugsėjį
Babtų miestelio biblioteka pasitinka rugsėjį
„<...> palūkėk, skaityt išmoksi
Ir bematant susivoksi... “ Iš knygelės „Vaikų pasaulis“.

Artėja rugsėjo pirmoji. „Šia data prasideda mokinio kelias į mokslo ir žinių šalį. Eikite drąsiai. Gerai mokykitės, aukite sąžiningi, mokantys suprasti save ir kitus“ - tokiais žodžiais pirmokus sveikina rašytojo Č. Navakausko knygelės „Kaip susikalba raidės“ įžanginiame žodyje Kauno rajono meras V. Makūnas.

Prie mero linkėjimų prisideda ir Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė, sveikinanti visus, o ypač pirmokus, kurie lankysis gimnazijoje, bibliotekoje ir čia atras savo (jau būsimų pirmokų) darbų parodą bei sužinos, kaip susikalba raidės ir kokios jos gali būti.

Džiaugdamiesi ilgalaikiu bendradarbiavimu nuoširdžiai dėkojame Babtų lopšelio - darželio auklėtojai A. Trumpiškienei už parodėlę. Vasarėlė baigėsi, į biblioteką renkasi paskutiniai Vasaros iššūkį priėmę skaitytojai. Vaikai, garsinių užsiėmimų metu skaitė paskutines knygeles, parašytas savo gimimo dieną. Babtų bibliotekos lankytojai dalyvavo ne viename konkurse: tai ir dienraščio „15 min. naujienos. lt“ organizuotame fotografijų konkurse: „Žalia vasara“, konkurse „Vasara su knyga“ bei meninės fotografijos konkurse „Vaistažolių portretai“. Naudingos informacijos sužinojome apie bibliotekų inovacijas dalyvaudami internetiniame seminare „Inovatoriai ir ugdytojai bibliotekose“.

Didžiausia šios vasaros naujiena vaikams buvo bibliotekoje vykę užsiėmimai su dronais. Apie jų valdymą, galimybes kalbėjo ir dar ne kartą primins Viešosios bibliotekos edukatorius S. Lipinskas. Rugsėjo 3 dieną gimnazijoje sveikinsime Vasaros iššūkio nugalėtojus ir raginsime moksleivius nepamiršti K N Y G O S, kaip didžiausio žinių ir dvasinio šaltinio, be kurio mūsų gyvenimas būtų pilkas ir nuobodus.

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danguolė Barkauskienė