Pradinis Naujienos Jau netrukus Viešojoje bibliotekoje Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“!

Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“!

Rugpjūčio 27 d. - rugsėjo 9 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje veiks fotomenininko Mariaus Jovaišos darbų paroda „Neregėta Lietuva“. Rugsėjo 5 d. parodos atidaryme dalyvaus ir parodos autorius MARIUS JOVAIŠA. Paroda skirta naujam nuotraukų albumui, kuris pasirodys rudenį. Parodos nuotraukose išvysite ir nuostabius tėvynės kraštovaizdžius, ir unikalų paveldą, ir įkvepiančius XXI a. išmaniosios Lietuvos pasiekimus. Užsukite į Viešąją biblioteką ir būkite nustebinti nematytos Lietuvos vaizdais!

Parodos autorius Marius Jovaiša - fotografas ir leidėjas, verslininkas, aktyvaus gyvenimo būdo skleidėjas. Nuo 2006 metų jo įsteigta leidykla „Unsees Pictures“ leidžia unikalias oro fotografijų knygas apie Lietuvą ir kitas pasaulio šalis (Meksiką, Belizą, Kubą). 2008-aisiais pristatytas pirmas albumo „Neregėta Lietuva“ leidimas išverstas į 11 kalbų, Mariaus Jovaišos nuotraukų parodos surengtos beveik 40 šalių. Susipažinkite su būsimojo leidinio nuotraukomis pirmieji!