Pradinis Naujienos Konkurse „Naujasis knygnešys 2018“ kviečiame balsuoti už bibliotekos virtualų gidą „Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“!

„Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka su išmaniajam vartotojui skirtu virtualiuoju gidu Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“ dalyvauja Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos organizuojamame konkurse „Naujasis knygnešys 2018. Kviečiame Jus balsuoti už bibliotekos pateiktą projektą iki liepos 30 d.!

Pasauliniam skaitmeninio turinio sprendimų konkursui „Pasaulio viršūnių apdovanojimai 2018“ ( „World Summit Awards 2018“, WSA) ieškoma lietuvių sukurtų geriausių sprendimų - tai gali būti interneto svetainės, mobiliosios programėlės, elektroninės paslaugos, įvairioms platformoms ir įrenginiams skirtos programėlės, žaidimai. Tiek startuoliai, tiek patyrusios verslo įmonės yra kviečiami teikti paraiškas nacionaliniam atrankos konkursui „Naujasis knygnešys 2018“, kuriame nugalėję sprendimai bus nominuoti „World Summit Awards 2018" ir ten varžysis su skaitmeniniais produktais iš viso pasaulio.

Balsuokite už bibliotekos virtualų gidą „Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“.

Puslapio viršuje (dešinėje) spauskite mygtuką - Prisijunkite per Facebook.

Po patikusio skaitmeninio sprendimo aprašymu, spauskite norimą įvertinimą - žvaigždutę.

Bibliotekos komanda iš anksto Jums dėkoja už palaikymą!