Pradinis Naujienos Kviečiame savanoriauti bibliotekoje!

Kviečiame savanoriauti bibliotekoje!

Esate pilni idėjų, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Norite savanoriauti, bet nerandate kaip ir kur? Ateikite pas mus!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka - gražiame ir spalvingame Garliavos miestelyje įsikūrusi knygų oazė, kur kiekvienas lankytojas - kaip dalelytė bibliotekos. Šiandien šioje erdvėje vykdomi įvairūs inovatyvūs projektai, didelis dėmesys skiriamas renginiams, kurių bibliotekoje visa gausybė - nuo neformalaus ugdymo užsiėmimų ir integruotų pamokų vaikams ir paaugliams iki dainuojamosios poezijos vakarų, susitikimų su menininkais ir autoritetingų žmonių paskaitų suaugusiems. Tam, kad renginiai būtų dar spalvingesni, o knygu oazė - kupina idėjų, biblioteka ieško savanorių!

Savanoriu bibliotekoje gali tapti bet kokio amžiaus, lyties, asmuo, nesiekiantis už atliekamus darbus gauti materialinės naudos. Norinčius savanoriauti kviečiame susisiekti tel.: (8 37) 551794 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Rašydami elektroniniu paštu nepamirškite nurodyti savo kontaktų (vardo, pavardės, telefono numerio) bei kokią veiklą galėtumėte vykdyti. Su atrinktais savanoriais susisieksime asmeniškai.