Pradinis Naujienos Turiningos popietės Linksmakalnio bibliotekoje

Turiningos popietės Linksmakalnio bibliotekoje

Turiningos popietės Linksmakalnio bibliotekoje
Turiningos popietės Linksmakalnio bibliotekoje

Saulėtą penktadienio popietę Linksmakalnio vaikai kaip įprastai praleido bibliotekoje, kur susirinkusieji žaidė stalo ir kompiuterinius žaidimus.

Mokslininkų teigimu, stalo žaidimai turi neįtikėtiną naudą: jie skatina mąstymą ir gerina atmintį, lavina vaizduotę bei ugdo vaikų kūrybiškumą. Tad neveltui ne tik vaikams, bet ir labai dažnai senjorams rekomenduojama žaisti žaidimus ar spręsti kryžiažodžius. Be to, žaidžiant stalo žaidimus ugdomos bendravimo ir bendradrabiavimo kompetencijos.

Besidomintiems naujomis informacinėmis technologijomis moksleiviams vyr. bibliotekininkė J. Pranciulienė pristatė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos sukurtą virtualų gidą „Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“. Kaip teigia J. Pranciulienė, šiuolaikinių technologijų dėka galima aplankyti visą Kauno rajoną, susipažinti su reikšmingais ir unikaliais kultūros paveldo objektais ir pažinti žymius Kauno rajono žmones. Tikimės, kad lankytojų, besidominčių naujomis informacinėmis technologijomis, skaičius ateityje tik didės, todėl visus, norinčius turiningai praleisti laiką, kviečiame į biblioteką!

Linksmakalnio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Jelena Pranciulienė