Pradinis Naujienos Vandžiogalos bibliotekoje Š. Baltrušaitienės knygos „Kariesas, Eduonis ir Domo dantukai“ pristatymas

Vandžiogalos bibliotekoje Š. Baltrušaitienės knygos „Kariesas, Eduonis ir Domo dantukai“ pristatymas

Šarūnės Baltrušaitienės knygos ,,Kariesas, Eduonis ir Domo dantukai
Šarūnės Baltrušaitienės knygos ,,Kariesas, Eduonis ir Domo dantukai

Balandžio 18 dieną Vandžiogalos bibliotekoje vyko rašytojos Šarūnės Baltrušaitienės knygelės „Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai“ pristatymas. 

Rašytoja mažuosius supažindino su Nenorijos planeta, į kurią gali pakliūti kiekvienas vaikas. Vaikai sužinojo kas nutiko Domui, vieną dieną pareiškusiam, kad valyti dantukų jis nenorįs ir kokių pavojų berniukas patyrė, kai mieste naktimis karaliauja išalkę dantų graužikai. Darželio ugdytiniams susitikimas su rašytoja labai patiko, nes dalyviai turėjo puikią galimybę gyvai pabendrauti su pačia knygelės autore ir jai užduoti juos dominančius klausimus. 

Mažiuosius bibliotekos lankytojus pagrindinio knygos herojaus berniuko, vardu Domas istorija labai sujaudino, todėl po pristatymo su moksleiviais diskutaavome apie dantukų priežiūrą ir apie tai, kaip svarbu juos taisyklingai valyti. Dėkojame Kauno rajono savivaldybės viešajai bibliotekai už suteikta galimybę susitikti ir pabendrauti su šia rašytoja ir tikimės, kad susitikimas šis bus ne paskutinis, o rašytoja vaikus ateityje pradžiugins naujomis išleistomis knygelėmis.

Vandžiogalos bibliotekos vyr.bibliotekininkė
Audronė Montvydienė