Pradinis Naujienos Domeikavos bibliotekoje „Gražiausios eilės Lietuvai, Tėvynei“

Domeikavos bibliotekoje „Gražiausios eilės Lietuvai, Tėvynei“

Domeikavos bibliotekoje „Gražiausios eilės Lietuvai, Tėvynei“
Domeikavos bibliotekoje „Gražiausios eilės Lietuvai, Tėvynei“

Trečiadienio rytmetį Domeikavos bibliotekoje svečiavosi lopšelio - darželio priešmokyklinės „Plaštakėlių“ grupės ugdytiniai, kurie padovanojo bibliotekos skaitytojams, močiutėms ir seneliams nuostabią šventę, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100- mečiui.

Mažieji bibliotekos lankytojai susirinkusiems deklamavo pačias gražiausias J. Degutytės, J. Ožeraitytės, J. Nekrošiaus, M. Vainilaičio eiles apie Lietuvą, apie ežiukus ir vorą, apie mamą ir tėtį. Čia skambėjo linksmos dainelės apie mūsų šalį ir apie gintarėlius. Rateliai keitė ratelius, o svečiai negailėjo aplodismentų mažiesiems artistams. Visi vaikučiai, muzikos vadovė Virginija Stunžėnienė ir auklėtoja - metodininkė Dalia Šidlauskienė buvo apdovanoti padėkos raštais, o labiausiai apsidžiaugė gavę saldžias dovanas. 

Šiais metais švęsdami išskirtinę Lietuvos istorijos datą - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtąsias metines, dėmesį tekliame į šiai ypatingai datai skirtus pilietiškumą ir patriotiškumą ugdančius renginius, kurie bibliotekoje vyksta visus metus. Tad dėkodami mažiesiems artistams už programą, netrukus bendruomenę pakviesime į kitus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtus renginius bibliotekoje. 

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Dalė Launikaitytė