Pradinis Naujienos Babtų miestelio bibliotekoje LBD akcijos „Būk bibliotekininkas“ atgarsiai

Babtų miestelio bibliotekoje LBD akcijos „Būk bibliotekininkas“ atgarsiai

Babtų miestelio bibliotekoje LBD akcijos „Būk bibliotekininkas
Babtų miestelio bibliotekoje LBD akcijos „Būk bibliotekininkas

Balandžio mėnesio pradžioje Babtų bibliotekoje minėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną. Balandžio 11 d. vyr. bibliotekininkės D. Barkauskienės pakviesti bibliotekoje lankėsi Babtų lopšelio-darželio ikimokyklinukų grupės „Bitutės“ ugdytiniai.

Mūsų susitikimo tikslas - susipažinti su biblioteka ir vaikų literatūros knygelėmis. Bibliotekoje viešėję vaikai deklamavo eilėraštukus apie knygelę, piešė pasakų herojus ir atnešė dovanų į biblioteką savo kūrybinius darbelius. Dauguma mažųjų bibliotekos lankytojų į biblioteką atvyksta jau nebe pirmą kartą. Apsilankę bibliotekoje kartu su mamomis vaikai piešia, varto nuostabiai iliustruotas knygeles ir jau spėjo pamilti Kakės Makės istorijas. Susitikimo metu darželinukams buvo pristatyta knygelė „Lokys bibliotekininkas“ bei minėme nuotaikingas mįsles. Vaikai mokosi skaityti, jiems įdomios knygelės su eilėraštukais - abėcėle. Nuotaikingą susitikimą vainikavo vyr. bibliotekininkės D. Barkauskienės pristatyta rašytojo V. Landsbergio pasakaitė „Kiškis Pranciškus“. Ypač moksleiviams patiko mokytis dainelių, kurias dainavome kartu su Kiškiu Pranciškumi:

„Žemai žemai
Žemelės namai,
Aukštai aukštai
Žvaigždynų langai“.
Sužavėti bibliotekoje esančių kygų gausa ir paties bibliotekininko profesija susitikimo pabaigoje vaikai paklausti ar norėtų būti bibliotekininku, atsakė vienbalsiai taip!
Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
D. Barkauskienė