Pradinis Naujienos Rokų bibliotekoje tęsiasi skaitymo skatinimo akcija „100 knygų vaikams ir Lietuvai“

Rokų bibliotekoje tęsiasi skaitymo skatinimo akcija „100 knygų vaikams ir Lietuvai“

Rokų bibliotekoje tęsiasi skaitymo skatinimo akcija „100 knygų vaikams irLietuvai“
Rokų bibliotekoje tęsiasi skaitymo skatinimo akcija „100 knygų vaikams irLietuvai“

Saulėtą pirmadienio rytmetį į biblioteką sugužėjo trečios klasės moksleiviai, lydimi mokytojos Irinos Jurgelevičienės. Vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė kviesdama vaikus dalyvauti skaitymo skatinimo akcijoje „100 nygų vaikams ir Lietuvai“, pristatė knygą „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“.

Moksleiviai susipažinę su skaitymo akcijos taisyklėmis užpildė akcijos lankstinukus ir nuskubėjo rinktis knygų šimtuko sąraše nurodytų knygelių vaikams. Džiaugiamės, kad moksleiviai noriai lankosi bibliotekoje ir aktyviai skaito knygas. 

Rokų biblioteka buvo  pakviesta dalyvauti ir mokyklos - darželio inicijuotame projekte  „Sodinu Lietuvos šimtmečio sodą“, kuris vyksta balandžio mėnesį. Šiai gražiai iniaciatyvai pažymėti skyrėme garsinius skaitymus, kurių metu skaitėme J. Marcinkevičiaus poemėlę „Laukinė kriaušė“. Ši J. Marcinkevičiaus knygelė taip pat yra reikšmingiausių lietuvių autorių knygų vaikams ir paaugliams šimtuko sąraše.

Skaitymo skatinimo akcija „100 knygų vaikams ir Lietuvai“ tęsis iki lapkričio mėnesio, tad visi, norintys prisijugti ir dalyvauti akcijoje bei laimėti vertingus prizus, visuomet laukiami bibliotekoje.   

Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Irena Petriškienė