Pradinis Naujienos Eigirgalos bibliotekoje edukacinis renginys vaikams apie augintinius „Saugi draugystė su šunimis“

Eigirgalos bibliotekoje edukacinis renginys vaikams apie augintinius „Saugi draugystė su šunimis“

Edukacinis renginys vaikams apie augintinius „Saugi draugystė su šunimis“
Edukacinis renginys vaikams apie augintinius „Saugi draugystė su šunimis“

Eigirgalos bibliotekoje lapkričio 23 d. vyko edukacinė popietė vaikams „Saugi draugystė su šunimis“, kurioje dalyvavo patyrusi Kauno somojiedų klubo narė Renata Kudirkienė su savo keturkoju augintiniu Deniu. Popietėje dalyvavo Voškonių dienos centro „Sparnai“ vaikai su tėveliais bei jų vadovės Elena Draudvilaitė ir Rasa Gecevičienė.

R. Kudirkienė jauniesiems edukacinės popietės dalyviams pasakojo apie šūnų dresūrą: kaip taisyklingai prieiti, pasisveikinti su šunimi, kaip saugiai žaisti kieme ir kaip elgtis sutikus nepažįstamą šunį gatvėje, kai nėra aplink suaugusiųjų. Taip pat kalbėjo apie šunų šeimininkų atsakomybę. „Ar kada nors matėte šunį, prie kurio pavadėlio pririštas geltonas kaspinas?“ - klausė vaikų Renata. Ir paaiškino, ką šunų saugumui bei gerovei reiškia geltonas kaspinas. Linksmoje edukacinėje programoje dalyvavę vaikai susipažino su šunų kinkinių istorija ir tam naudojama specialia įranga.

Šiuolaikinė visuomenė gana agresyvi, neatlaidi, o bendraudami su šunimis vaikai gauna gėrio ir meilės pamokas. Visi renginio dalyviai vaišinosi saldumynais ir gavo dovanų po knygelę. Įspūdžių daug, tad vaikų šypsenos ir emocijos - geriausias įvertinimas, kad popietė buvo labai veiksminga.

Eigirgalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
D. Venslovienė