Pradinis Naujienos Batniavos bibliotekoje L. Žutautės „Kakės Makės“ skaitymai ir ne tik...

Batniavos bibliotekoje L. Žutautės „Kakės Makės“ skaitymai ir ne tik...

Batniavos bibliotekoje L. Žutautės „Kakės Makės“ skaitymai ir ne tik...
Batniavos bibliotekoje L. Žutautės „Kakės Makės“ skaitymai ir ne tik...

Ruduo turtingas ne tik gėrybėmis, krintančiais įvairiaspalviais lapais, bet ir įvairiomis veiklomis bei edukacijomis, vykstančiomis Batniavos bibliotekoje.

Naujose, erdvesnėse bibliotekos patalpose apsilankę Batniavos darželio auklėtiniai jautėsi itin šventiškai. Susipažinę su biblioteka jaunieji bičiuliai dabar vis dažniau sugrįžta čia pasiklausyti pasakų ir noriai dalyvauja bibliotekoje vykstančiose animacinių filmų peržiūrose. Įspūdinga ir įsimintina bibliotekoje buvo ir pirmokų diena, į kurią jungtinė pirmos - ketvirtos klasės mokinių grupelė su savo mokytoja A. Lipkevičiene atvyko pasipuošę karūnomis. Pasak mokytojos A. Lipkevičienės, karūnos dėvimos neatsitiktinai - su kiekviena perskaityta knyga, karūna pasipuoš spindinčia žvaigždute. Smalsiems pirmokėliams vyr. bibliotekininkė Danutė Mejarienė pristatė bibliotekos paslaugas: papasakojo apie bibliotekoje esančius leidinius, jų išdavimo ir grąžinimo tvarką, taip pat apie galimybę bibliotekos lankytojams nemokamai naudotis internetu ir apie bibliotekoje vykstančius renginius, skirtus vaikams ir suaugusiems. Bene didžiausio mažųjų dėmesio sulaukė spalio 9-13 dienomis bibliotekoje vykusi „Kakės Makės“ savaitė, kurios metu vyko „Kakės Makės“ knygų pristatymai ir skaitymai, dėliojome „Kakės Makės“ dėliones, žaidėme „Kakės Makės“ žaidimą internete bei naudodamiesi multimedija žiūrėjome laidą „Ką pasakė Kakė Makė“.

Spalio mėnesį suaugusiųjų taip pat nepamiršome - kvietėme bibliotekoje stebėti tiesiogines transliacijas iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, dalyvavome viešojoje bibliotekoje žymaus Lietuvos žurnalisto, publicisto Rimvydo Valatkos knygos „Jogailos akmuo Lenkija“ pristatyme. Šiuo metu bibliotekoje veikia jaunos menininkės Simonos Juškevičiūtės tapybos darbų paroda „Gloria Doe“, kuri bus eksponuojama iki lapkričio mėnesio vidurio.

Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danutė Mejarienė