Pradinis Naujienos 3D ORIGAMI ir kompiuterinio raštingumo pradedantiesiems užsiėmimai suaugusiems

3D ORIGAMI ir kompiuterinio raštingumo pradedantiesiems užsiėmimai suaugusiems

Origamiai su kompiuteriais
Origamiai su kompiuteriais

Rugsėjo 22 d. Domeikavos bibliotekoje vyko pirmieji kompiuterinio raštingumo pradedantiesiems užsiėmimai suaugusiems. Šiais laikais technologijos vis daugiau užima mūsų gyvenimo ir tokio pobūdžio užsiėmimai sukuria puikias galimybes Domeikavoje gyvenantiems senjorams lengviau integruotis į šių dienų technologijų pasaulį.

Visą mėnesį trunkantys užsiėmimai apims kuo įvairesnes sritis, pradedant nuo paprasčiausių iki sudėtingesnių užduočių. Vienos iš jų - tai norimo dokumento sukūrimas ir tvarkymas, bei naudojimasis elektroniniu paštu, facebook ir skype programomis.

Taip pat nuo rugsėjo 22 dienos startavo pirma japoniško popieriaus lankstymo meno užsiėmimų dalis – ‚3D ORIGAMI“. Užsiėmimo metu moksleiviai pradėjo mokintis lankstyti gulbę, kurios trimačiui efektui išgauti buvo naudojami trikampiai moduliai. Mokslininkų įrodyta, kad popieriaus lankstymas turi pridėtinę teigiamą vertę konkrečioms vaikų smegenų dalims, tačiau tai taip pat puiki galimybė moksleiviams kūrybingai praleisti savo laisvalaikį po pamokų bei savo namus papuošti tikrai išskirtinėmis dekoracijomis.