Pradinis Naujienos Daugiau negu Vasaros skaitymai bibliotekoje

Daugiau negu Vasaros skaitymai bibliotekoje

Vasaros skaitymai bibliotekoje
Vasaros skaitymai bibliotekoje

Prabėgus dar vienai birželio mėn. savaitei, galima atsigręžti į praėjusius bibliotekos Vaikų centro Vasaros skaitymų renginius, subūrusius nemažai skaitytojų.

Birželio 19-ąją dieną buvo pažymėti prieš 120 metų gimusios lietuvių autorės Ievos Simonaitytės metai. Jaunieji lankytojai sužinojo apie rašytojos gyvenimą. Taip pat pasidaliję vaidmenimis skaitė kūrinį „Meilutis ir Gūžiukas". Perskaitę istoriją vaikai pradėjo antrąją užsiėmimo dalį – tapybą ant vandens. Tapantys dalyviai sukūrė nepakartojamų darbų.

Antradienį, birželio 20-ąją, buvo skaitoma Petro Cvirkos „Nemuno šalies pasakos". Šis kūrinys išrinktas į „100 knygų jaunimui ir vaikams" sąrašą. Pasakų skaitymui naudotos elektroninės skaityklės ir popierinės knygos.

Birželio 22-ąją buvo suorganizuotas mitologinių sakmių knygos „Sužeistas vėjas" skaitymas. Ši knyga yra sudaryta iš daugybės senovėje gyvenančių lietuvių iš lūpų į lūpas perduotų pasakojimų. Iš šio rinkinio galima sužinoti, kokiomis būtybėmis tikėjo mūsų protėviai ir jų santykį su jais.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos tinklapyje galima sužinoti apie jau praėjusius ir ateityje vykstančius renginius.

Eglė Agnė Benkunskytė

Bibliotekos savanorė