Pradinis Naujienos Vasaros skaitymai tęsiasi 2017 m.

Vasaros skaitymai tęsiasi 2017 m.

Vasaros skaitymai bibliotekoje
Vasaros skaitymai bibliotekoje

Birželiui įpusėjus, Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre tęsiasi Vasaros skaitymų renginiai ir užsiėmimai.

Birželio 12-ąją lankytojai guviai rinkosi tapybai ant vandens. Susirinkusieji ir vėl turėjo šansą pademonstruoti savo kūrybingumą. Labiau įgudusių tapytojų darbai pradedančiuosius įkvėpė tobulėti ir bandyti ieškoti naujų būdų sukurti gražius raštus piešinyje.

Antradienį, birželio 13-ąją, įvyko Bronės Buivydaitės knygos „Auksinis batelis" skaitymas. Ši knyga yra įtraukta į „100 reikšmingiausių knygų vaikams ir jaunimui“. Susipažinti su šiuo kūriniu buvo naudotos elektroninės skaityklės ir popierinės knygos. Pasiklausę istorijos vaikai palygino skirtumus tarp dviejų skirtingų leidimų ir skirtingų skaitymo įrankių. Nepaisant naujų technologijų, labiau sužavėti liko tradicine popierine knyga. Vėliau ne tik klausėsi, bet ir patys pasikeisdami skaitė pasaką.

Trečiadienį iš lentynos ir vėl buvo ištraukti stalo žaidimai. Žinoma, susirinkus nemažai žmonių, nuomonės, dėl patinkančių žaidimų retkarčiais išsiskyrė, bet kiekvienas rado sau tinkančią įdomią pramogą ir kompanionų.

Apie visą vasarą trunkančius užsiėmimus galima daugiau sužinoti Kauno rajono viešosios bibliotekos tinklapyje.

Bibliotekos savanorė
Eglė Agnė Benkunskytė