Pradinis Naujienos Batniavos bibliotekoje prasidėjo vasaros skaitymai

Batniavos bibliotekoje prasidėjo vasaros skaitymai

Batniavos bibliotekoje prasidėjo vasaros skaitymai
Batniavos bibliotekoje prasidėjo vasaros skaitymai

Birželio 9 dienos rytas Batniavos bibliotekoje buvo gana triukšmingas. Į bibliotekoje prasidėjusius vasaros skaitymus rinkosi Batniavos mokyklos etnokultūrinės stovyklos „Saulutė“ pradinių klasių moksleiviai. Pirmojo vasaros skaitymų susitikimo tema skirta pažymėti Tautinio kostiumo metams. 

Vaikai buvo supažindinti su penkiais skirtingais etnografiniais regionais ir tam regionui būdingais tautiniais kostiumais. Aptarę lietuvių tautinio kostiumo ypatybes ir palyginę su kitų šalių tautiniais kostiumais, vaikai piešė jiems labiausiai patinkančius etnografinių regionų kostiumus.

Antroje užsiėmimo dalyje vyr. bibliotekininkė D. Mejarienė visus supažindino su vaikams ir Lietuvai skirtu knygų šimtuku bei paragino jaunuosius bibliotekos lankytojus aktyviau skaityti lietuvių autorių knygas. Kol vieni moksleiviai piešė tautinius kostiumus, kiti - skaitė J. Marcinkevičiaus knygą „Grybų karas“. Tokia nuotaikinga ir informatyvi buvo mūsų pirmoji vasaros skaitymų diena Batniavos bibliotekoje. Visą vasarą vyksiančiuose vasaros skaitymų užsiėmimuose Batniavos bibliotekoje bus skaitomos įvairių lietuvių autorių knygos vaikams, paaugliams ir jaunimui. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Mejarienė