Pradinis Naujienos Priimkite skaitymo iššūkį savo bibliotekoje ir leiskitės į vasaros nuotykius kartu su mumis!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padalinių bibliotekos kviečia visus - vaikus ir suaugusius, jaunus ir senjorus dalyvauti milžiniško populiarumo sulaukusiame ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiančiame „Skaitymo iššūkyje“. Juk vasara be knygos - ne vasara!

Skaitymo iššūkis - tai varžytuvės, vykstančios nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje. Iššūkį priėmę dalyviai (amžius nesvarbus) sutinka įveikti 5 skaitymo užduotis. Šiais metais dalyviai gali registruotis bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje www.vasarasuknyga.lt

Dalyviai, užsiregistravę bibliotekoje, gaus dalyvio kortelę su užduotimis, kurioje įrašys perskaitytos knygos autorių, pavadinimą, atsakys į pateiktą klausimą.

Dalyvis turi pateikti registracijai reikalingus duomenis. Tik užregistruoti internetinėje svetainėje dalyviai dalyvauja loterijoje dėl prizų. Dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje patys, įvykdytas užduotis interneto svetainėje registruoja savarankiškai.

Visi dalyviai, įveikę „Skaitymo iššūkį“, dalyvaus bendroje loterijoje ir varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu.

„Skaitymo iššūkį“ organizuoja Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka, trečius metus vykdydamos projektą „Vasara su knyga“.

Daugiau informacijos apie „Skaitymo iššūkį 2018“ ir „Skaitymo iššūkio“ taisykles rasite - čia www.vasarasuknyga.lt/taisykles/ ir Facebook paskyroje  https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Smagaus Jums „Skaitymo iššūkio“!