Pradinis Naujienos Edukacija „Vandens kelias“ viešojoje bibliotekoje

Edukacija „Vandens kelias“ viešojoje bibliotekoje

Edukacija „Vandens kelias“
Edukacija „Vandens kelias“

Gegužės 10 d. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre vyko „Garliaviečių" klubo Olego Karavajevo studijos edukacija „Vandens kelias", kurią vedė dailininkė Kristina Jatautaitė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Pakalnytė.

Edukacijos tikslas buvo atskleisti ir ugdyti vaikų kūrybinį potencialą, skatinti Garliavoje gyvenančių vaikų kūrybiškumą ir jų dalyvavimą kultūrinėse veiklose, padėti vaikams atrasti save, ugdyti bendravimo ir meninius gebėjimus, skatinti vaikų patriotiškumą, atkreipti jų dėmesį į artėjantį Lietuvos šimtmetį. Vaikai edukacijoje tapė muilo burbulais, pažindinosi ir bendravo. Jiems padėjo ir konsultavo dailininkė Kristina Jatautaitė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Pakalnytė.

Ši edukacija – tai projekto „Knygos menas bibliotekoje" dalis. Projektas vyks iki šių metų gruodžio mėn. ir pakvies vaikus į įvairias edukacijas: mirioramų - ritininių knygų dirbtuves; edukaciją „Skaitantys pirštai", kurioje vaikai galės susikurti savo knygeles Brailio raštu; į dar keturias ekologines dirbtuves visame Kauno rajone, dirbtuvėse vaikai galės pasigaminti ekožvakių; į tapybos ant vandens edukacijas devyniuose Kauno rajono miesteliuose; į dar šešias Olego Karavajevo dailės studijos edukacijas vaikams Garliavoje.

Kviečiame dalyvauti. Edukacijos nemokamos.

Projektas „Knygos menas bibliotekoje". Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

Neringa Pakalnytė

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka