Pradinis Naujienos Kūrybinės dirbtuvėlės moksleiviams „Velykų džiaugsmo belaukiant“ Raudondvario ir Piliuonos bibliotekose!

Kūrybinės dirbtuvėlės moksleiviams „Velykų džiaugsmo belaukiant“ Raudondvario ir Piliuonos bibliotekose!

Kūrybinės dirbtuvėlės moksleiviams Piliuonos bibliotekoje
Kūrybinės dirbtuvėlės moksleiviams Piliuonos bibliotekoje
„Velykos! Velykos! Pavasario šventė,
Ir bundančioj žemėj taip miela, šviesu...“
(Vytė Nemunėlis „Pavasario šventė“)

Raudondvario ir Piliuonos bibliotekose prasidėjo džiugus Velykų laukimas. Balandžio 6 d. Raudondvario bibliotekoje apsilankę moksleiviai dalyvavo vyr. bibliotekininkės V. Žiūkienės organizuotose kūrybinėse dirbtuvėlėse - „Pasigaminkime Velykų puokštę“.

Kūrybinėse dirbtuvėlėse dalyvavo Raudondvario gimnazijos 6c klasės mokiniai, kuriuos atlydėjo mokytoja Loreta Juškienė. Užsiėmimą vedė bibliotekos savanorė Saulė Lapinskienė. Mokiniai noriai kibo į darbą: klausydami edukacijos vedėjos nurodymų atidžiai karpė gėlytes, gamino viščiuko kūnelį, klijavo plunksnas... Žingsnelis po žingsnelio ir iš kiaušinių lukštų, spalvotų mezgimo siūlų, medžiagų atkarpų, dekoratyvinių plunksnų „išsirito“ tikras Velykų džiaugsmas - purus, minkštas viščiukas, besipuikuojantis jaukiame lizdelyje.

Kūrybinės dirbtuvėlės, skirtos gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventei - Velykoms Piliuonos bibliotekoje vyko net keturis kartus. Padedami vyr. bibliotekininkės M. Naunčikienės, bibliotekos lankytojai naudodami kvilingo techniką kūrė atvirukus ir dekoravo putplasčio kiaušinukus. Kvilingas - tai technika, kurioje naudojamos spalvotos įvairiai susuktos siauros popieriaus juostelės, iš kurių klijuojamos kompozicijos. Kruopščiai besidarbuodami moksleiviai kūrė mielas velykines kompozicijas. Kiekvienas kūrybinių dirbtuvėlių dalyvis su sukurtu Velykiniu darbeliu galės papuošti namus ar įteikti tai kaip mielą dovanėlę savo artimiesiems ar draugams. Pasitikime gražiausią metų šventę su džiaugsmu ir šiluma! 

Raudondvario bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vanda Žiūkienė
Piliuonos padalinio vyr. bibliotekininkė M. Naunčikienė