Pradinis Naujienos Ežerėlio ir Užliedžių bibliotekose - raiškaus skaitymo konkursai

Ežerėlio ir Užliedžių bibliotekose - raiškaus skaitymo konkursai

Raiškaus skaitymo konkursas Užliedžių bibliotekoje
Raiškaus skaitymo konkursas Užliedžių bibliotekoje

Kovo 10 d. Užliedžių laisvalaikio salėje šurmuliavo vaikai: vyko vaikų skaitovų konkursas „Eilės Lietuvai“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. Konkurso tikslas - ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę.

Konkurse dalyvavo Giraitės darželio ugdytiniai, Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokyklos - darželio moksleiviai ir Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriaus mokiniai. Skaitovai deklamavo poezijos kūrinius apie Lietuvą, ketvirtos klasės moksleiviai skaitė prozą. Buvo vertinama kūrinio meninė vertė, skaitovo gebėjimas taisyklingai, išraiškingai kalbėti bei sceninė laikysena. Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis, o visi dalyvavusieji - padėkos raštais. Taip pat buvo įsteigtas seniūno specialus prizas - „Už drąsą“. Šis konkursas - tai bendras Užliedžių laisvalaikio salės, mokyklos ir bibliotekos projektas, jau tapęs tradiciniu renginiu, organizuojamu mokykloje kiekvienais metais.

Kovo 9 d. Ežerėlio bibliotekoje vykusiame raiškaus žodžio konkurse „Skaitome padavimus ir legendas“ ypač dideliu aktyvumu išsiskyrė Ežerėlio pagrindinės mokyklos 2 - 3 klasių moksleiviai. Atsakingai ir kruopščiai konkursui ruošęsi dalyviai ant popieriaus lapų buvo ne tik pasirašę legendų tekstus, bet ir nupiešę jų iliustracijas. Vertinimo komisija visiems konkurso dalyviams negailėjo draugiškų patarimų ir pagyrimų. Geriausia skaitove ir konkurso nugalėtoja pripažinta 2 klasės moksleivė - Austėja Samuolytė. Už dalyvavimą konkurse visiems skaitovams įteikti padėkos raštai.

Užliedžių bibliotekos vyr. bibbliotekininkė V. Stancelienė
Ežerėlio bibliotekos vyr. bibliotekininkė  R. Mickevičienė