Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje aktorės D. Kielaitės muzikinis poezijos spektaklis „Kelionė“

Viešojoje bibliotekoje aktorės D. Kielaitės muzikinis poezijos spektaklis „Kelionė“

Muzikinis poezijos spektaklis „Kelionė“
Muzikinis poezijos spektaklis „Kelionė“

Kovo 14-ąją Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko muzikinis spektaklis „Kelionė“ pagal Juditos Vaičiūnaitės poeziją. Dviejų jaunųjų menininkų - aktorės D. Kielaitės ir muzikos bei garso režisierius Jurgio Valančausko pasirodymas nepaliko abejingo nei vieno žiūrovo.

Gausiai susirinkusią Garliavos bendruomenę sužavėjo Donatos Kielaitės subtili ir prasminga Juditos Vaičiūnaitės kūrybos interpretacija. Aktorė, sudarydama eilėraščių kompoziciją, atskleidė ir dramaturginį talentą, įvesdama siužetinę liniją, kurią brėžia jos spektaklio herojė, laukianti savo mylimojo, kuris taip ir neateina... Toks sumanymas leidžia aktorei atskleisti vidinį dramatizmą, giliai slypintį jos skaitomoje poezijoje.

„Kelionė“ - tai ėjimas į save, persmelktas svaiginančios, kankinančios ir gydančios meilės. Tai kančios, džiaugsmo, susitaikymo su tikrove ir savimi istorija“ – teigia D. Kielaitė. Iki smulkmenų apgalvotas, neperkrautas daiktų gyvenimas scenoje ir labai vykusiai panaudota muzika, leido mums visiems patirti kelionę į save, padedančią pažinti žmogaus būties prasmę. Juditos Vaičiūnaitės eilės scenoje virtusios monospektakliu atskleidė itin aukštą profesionalumo lygį ir ypatingą aktorės talentą. 

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka vyr. bibliotekininkė
R.Vasauskaitė