Pradinis Naujienos Prabėgęs sausis Batniavos bibliotekoje

Prabėgęs sausis Batniavos bibliotekoje

Prabėgęs sausis Batniavos bibliotekoje
Prabėgęs sausis Batniavos bibliotekoje

Prasidėjus naujiems metams Batniavos bibliotekoje apsilankė Batniavos darželio „Boružiukų“ grupės auklėtiniai su savo auklėtoja Ligita Mikalajūniene. Vaikai į biblioteką atvyko su tikslu - susipažinti su bibliotekoje esančiomis ir šiais metais gautomis naujomis knygelėmis. Vyr. bibliotekininkė Danutė Majerienė jauniesiems bibliotekos lankytojams papasakojo apie bibliotekos fonduose esančius leidinius: knygeles, žurnalus ir supažindino su kitomis bibliotekos teikiamomis paslaugomis: galimybe pasiklausyti garso įrašų su pasakomis ar dainelėmis, žiūrėti animacinius filmukus.

Taip pat bibliotekininkė vaikams pristatė ir „Metų knygos rinkimuose 2016“ dalyvaujančias vaikų penketuko knygas ir kartu su vaikais paskaitė ištraukas iš S. Paltanavičiaus knygos „Maži ežiuko sapnai“. Vaikams labai patiko knygelė, tad jie prižadėjo nupiešti šiai knygai iliustracijų.

Sausio mėnesį biblioteką aplankė ir Trys karaliai, kurie linkėjo visokeriopos sėkmės ir kad bibliotekoje niekada netrūktų lankytojų. Bibliotekoje gausiai susirinkusios „Arbatos klubo“ dalyvės aptarė šių metų veiklos planus, taip pat joms buvo pristatytas būsimųjų protmūšių planas. Susitikimais ir įvairiomis veiklomis užpildytą mėnesį užbaigėme minėdami anglų rašytojo ir matematiko L. Kerolio jubiliejų. Didžiulį pripažinimą pelnęs nuo 1865-ųjų metų  L. Kerolio kūrinys „Alisa stebuklų šalyje“ yra viena mėgiamiausių viso pasaulio vaikų knygų. Tad minėdami gražią rašytojo sukaktį su vaikais žiūrėjome 1951 m. V. Disnėjaus sukurtą animacinį filmą „Alisa stebuklų šalyje“.

Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danutė Mejarienė