Pradinis Naujienos Šventinės kūrybinės dirbtuvėlės Babtų ir Padauguvos bibliotekose

Šventinės kūrybinės dirbtuvėlės Babtų ir Padauguvos bibliotekose

Kūrybinės dirbtuvėlės Padauguvos bibliotekoje
Kūrybinės dirbtuvėlės Padauguvos bibliotekoje

Gruodžio 12 dieną Babtų miestelio bibliotekoje susirinkę lankytojos mokėsi gaminti natūralias žvakes. Juk artėjant didžiausioms metų šventėms taip norisi įteikti dovaną kolegoms, draugams ir artimiesiems.

Pasidalinti su mumis savo žiniomis ir padėti pačioms pasigaminti natūralias žvakes sutiko Kauno Kolpingo kolegijos dėstytoja - Saulė Zadlauskienė. Kaip teigė dėstytoja S. Zadlauskienė, pasirinkusi pagal kvapą patinkantį natūralų eterinį aliejų kiekviena iš mūsų galime pasigaminti norimos formos ir mėgstamo kvapo žvakę. Tiesa, šis užsiėmimas sudomino ir mažuosius mūsų bibliotekos lankytojus, kurie taip pat su mumis mokėsi pasigaminti žvakutes.

Šventinės nuotaikos tvyrojo ir Padauguvos bibliotekoje, kurioje susirinkę moksleiviai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse - „Snaigių lietus“. Užsiėmime dalyvavę klubo „Šypsenėlė“ nariai ir bibliotekos skaitytojai buvo itin išradingi: vieni kūrė nuostabius snaigių karpinius, kiti - gamino įvairiaspalves šventines dekoracijas, o likusieji kūrybinių dirbtuvėlių dalyviai piešė žiemą! Moksleivių sukurtus darbus galite apžiūrėti bibliotekoje eksponuojamoje piešinių parodoje „Kaip už lango žiema“. Kaip teigė Babtų ir Padauguvos bibliotekos lankytojai, po tokių šiltų ir jaukių susitikimų ir švenčių laukimas tampa daug malonesnis ir džiugesnis!

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė
Padauguvos bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Jarienė