Pradinis Naujienos Babtų bibliotekoje Virginijos Kuzmickaitės ir Virgilijaus Bespalovo poezijos knygelės „Šimtasparnis“ pristatymas

Babtų bibliotekoje Virginijos Kuzmickaitės ir Virgilijaus Bespalovo poezijos knygelės „Šimtasparnis“ pristatymas

Virginijos Kuzmickaitės ir Virgilijaus Bespalovo poezijos knygelės „Šimtasparnis“ pristatymas
Virginijos Kuzmickaitės ir Virgilijaus Bespalovo poezijos knygelės „Šimtasparnis“ pristatymas

Saulėtą gruodžio pavakarę Babtų bibliotekoje vyko dviejų poetų, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narių Virginijos Kuzmickaitės ir Virgilijaus Bespalovo poezijos knygelės „Šimtasparnis“ pristatymas.

Kartu su menininkais bibliotekoje svečiavosi ir Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ įkūrėja - Aldona Širvinskienė. Susitikimo metu abu pašnekovai prasitarė, kad be poezijos jie turi ir daugybę kitų pomėgių: Virgilijus yra bardas, keramikas, fotografas, Marijampolės liaudies menininkų „Mūza“' klubo narys ir VVV-Art klubo įkūrėjas; Virginija - grafikė ir Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ narė. Abu menininkai rengia personalines parodas, o jų sukurti darbai puikuojasi privačiose JAV, Anglijos ir Prancūzijos galerijose. „Menas - tai tiltas, kur susitinka mūsų širdys sąskambiams, virsmui, darnai ir meilei“ -  kalbėjo poetė V. Kuzmickaitė.

Poezijos knygelės „Šimtasparnis“ autoriai susirinkusiems skaitė savo kūrybos eiles, dalinosi gyvenimiška patirtimi, atsakinėjo į vyr. bibliotekininkės D. Barkauskienės klausimus. Profesionalios poezijos pasiklausyti atvyko ir pačios eiles rašančios Babtų gyventojos: nepriklausomos rašytojų sąjungos narė, buvusi Babtų kultūros centro direktorė Janina Danauskienė ir Gintarė Stankutė. Sūduviškiams labai patiko Babtų bendruomenės žmonės, tad išsiskirdami jie žadėjo dar ne kartą pas mus sugrįžti su savo naujais darbais. O tuos, kurie šią nuostabią pavakarę negalėjo dalyvauti renginyje maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir apžiūrėti V. Kuzmickaitės eksponuojamą grafikos darbų parodą.

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė 
Danguolė Barkauskienė