Pradinis Naujienos Suaugusiųjų švietimo ir Šiaurės šalių bibliotekų savaitę Lapių bibliotekoje šventiniai renginiai vaikams ir suaugusiems

Suaugusiųjų švietimo ir Šiaurės šalių bibliotekų savaitę Lapių bibliotekoje šventiniai renginiai vaikams ir suaugusiems

Šiaurės šalių savaitės skaitiniai priešmokyklinukams
Šiaurės šalių savaitės skaitiniai priešmokyklinukams

Lapkričio 15 d. Lapių bibliotekoje pradėjome suaugusių švietimo ir Šiaurės šalių bibliotekų savaitę renginiu apie sveikatą. Bibliotekos lankytojų laukė neįprasta dovana - firmos „Forever“ atstovė skaitė paskaitą apie natūralius maisto papildus ir jų naudą žmogui.

Lapkričio 16-ą dieną bibliotekoje vyko geriausio skaitytojo paauglių kategorijoje rinkimai. Kadangi biblioteka kasdien sulaukia daugybės skaitytojų, tad komisijai teko svarbus uždavinys - išrinkti iš jų tarpo patį geriausią. Susumavus visus rinkėjų balsus geriausia skaitytoja paauglių kategorijoje išrinkta šeštos klasės moksleivė - Klaudija Macaitė. Nugalėtoja ir dar dvi aktyviausios skaitytojos buvo apdovanotos kino teatro „Cinamon“ įsteigtais prizais - kuponais į kino seansus. Renginių maratoną tęsė Šiaurės šalių pasakų garsiniai skaitymai patiems mažiausiems bibliotekos lankytojams, kurie patys skaityti dar nemoka. Po nuotaikingų Šiaurės šalių kūrinių skaitymų su vaikais ir tikybos mokytoja J. Obolevičiūte lankėme Lapių seniūnijoje eksponuojamą parodą „Paukščiai“, kurią organizavo dailininkė G. Luckutė. Suaugusiųjų švietimo ir Šiaurės šalių bibliotekų savaitę bibliotekoje užbaigėme nuotaikinga popiete, kurioje apsilankė kultūros namų vedėjas, muzikantas A. Stundžėnas su puikia programa „Akordeono istorija“. Lankytojai ne tik sužinojo naujų faktų apie akordeonus, bet ir klausėsi daug įvairių muzikos kūrinių, praskaidrinusių niūrų lapkričio dangų. Suaugusiųjų švietimo ir Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiuose dalyvavę vaikai ir suaugusieji patikino, kad tokie renginiai bibliotekoje labai reikalingi, todėl su nekantrumu lauks kitų metų, kada vėl visi susirinksime švęsti šių dviejų lapkričio mėnesį vainikuojančių gražių progų.

Lapių bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Jolita Žebrauskienė