Pradinis Naujienos

Vartotojų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis apklausa 2020 m.

Pristatymas2

SKAITYTOJŲ DĖMESIUI !

kvieciame

Bibliotekos virtualios edukacijos

virtualios edukacijos

Skaityti

Kviečiame nemokamai naudotis bibliotekos įranga

iranga4a taisytas

Literatūriniai protmušiai

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pakvietė Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių viešąsias bibliotekas prisijungti prie Skaitymo skatinimo programos akcijos „Literatūriniai protų mūšiai bibliotekose“. Prie šios akcijos prisijungė ir Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kurioje spalio 15 d. žaisti protų mūšio susirinko aktyvi Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos trečiokų klasė (mokyt. Neringa Motiejūnienė).

Skaityti

Robotai–bitutės ir senjorų dienos internete Babtų bibliotekoje

Neseniai Babtų miestelio bibliotekoje sulaukėme robotukų–bitučių „Bee-Bot“.

Bitutė „Bee-Bot“ – gera ugdymo priemonė mažiesiems mūsų skaitytojams, Spalvotus robotukus lengva valdyti, nes jie turi ne vieną programavimo mygtuką. Naudojantis robotais-bitutėmis vaikai išmoksta programavimo pagrindų ir patenkina savo smalsumą dalyvaudami loginiuose ir kūrybiniuose žaidimuose. Kol pasikraus robotai-bitutės, mes skaitome instrukcijas.

Projekto „Vasara su knyga“ nugalėtojų apdovanojimas Šlienavos bibliotekoje

Projektą „Vasara su knyga“ jau penkerius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos ir Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Skaitymo iššūkyje buvo kviečiami dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės, jiems buvo rekomenduojama perskaityti penkias pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Šlienavos bibliotekos 22 skaitytojai entuziastingai priėmė iššūkį ir 13 iš jų įveikė visas užduotis. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai, projekto skirtukai su vaistažolių sėklytėmis ir bibliotekininkės prizai – medus prie vaistažolių arbatos ir šokoladai. Vasara prabėgo greitai ir turiningai. Ačiū visiems skaitytojams, dalyvavusiems iššūkyje ir iki naujų iššūkių!

Skaityti

Skaitmeninio raštingumo mokymai Ringaudų bibliotekoje 2020 m.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ringaudų filiale spalio 1, 2 ir 8, 9 dienomis vyko mokymai pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“ pažengusiųjų grupėms „Skaičiuoklė darbui ir namams“ bei „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“. Kurso dalyviai sužinojo, kaip sukurti skaičiuoklės dokumentą ir parengti jį dalinimuisi su kitais asmenimis, kaip naudojant skaičiuoklės programą atlikti kasdieninius skaičiavimus, kaip tvarkyti duomenų lenteles ir jas grafiškai atvaizduoti.

Skaityti

Ringaudai – skaitymas mus jungia!

Visoje šalyje jau penkerius metus vyko projektas „Vasara su knyga“. Tai skaitymo iššūkis, pakvietęs įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Daugelis Ringaudų bibliotekos skaitytojų pasiryžo perskaityti per vasarą penkias knygas nurodytomis temomis ir, šaunuoliai, sudalyvavo skaitymo iššūkyje! Įveikę visas užduotis dalyviai burtų kelių laimėjo puikių prizų.