Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

Nauji leidiniai

2019 m. liepos mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Smagūs vasaros iššūkiai Ringaudų bibliotekoje

Šią vasarą Ringaudų biblioteka subūrė draugėn bendraminčius į džiugius kassavaitinius susitikimus. Vaikai pamėgo popietes „Vasaros skaitymai“, į kurias sugūžėdavo drauge praleisti laisvalaikį ir saulei kepinant, ir lietučiui lyjant. Bet ar skaitymui gali būti nepalankių orų?..

Vasara su Lego robotais Ringaudų bibliotekoje

Vasaros atostogas Ringaudų bibliotekoje linksmai ir turiningai leidžia robotų mylėtojai. Lego robotikos būrelį pamėgo gausus atostogaujančių vaikų būrys. Užsiėmimo metu popietės dalyviai mokėsi konstruoti, programuoti robotus. Svarbiausia - mes mokomės draugiškai dalintis ir smagiai, išmaniai bei turiningai leisti vasaros dienas su bendraminčiais!!!

Skaityti

Vasara kartu su Zapyškio biblioteka!

Liepos 19 d. Zapyškio bibliotekos kiemelyje vyko tapybos pleneras „Vasaros spalvos“, kurio metu klausantis muzikos ir gamtos garsų, pasinėrėme į spalvų žaismą, skaitėme knygeles, žaidėme. Žaisdami įvairius žaidimus pertraukėlių metu gaivinomės šalta arbata ir skanavome sausainių. Džiaugėmės kai netikėtai plenero metu mus aplankiusiu svečiu.

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ (toliau – KEKS 2022) bibliotekoje

Antradienio popietę Projekto „Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė“ režisierė Saulė Norkutė ir dizainerė Dovilė Gaižauskienė Vilkijos bibliotekoje su Nemuno krašto vaikais per bibliotekos prizmę bandė atrasti kažką tokio, susijusio su Vilkijos miesto istorija.

Skaityti

Zapyškio jungtinėje bibliotekoje – veikia fotomenininko Antano Sutkaus darbų paroda

Birželio 27 d. fotomenininkui Antanui Sutkui suėjo 80 metų! Gimė 1939 m. birželio 27 d. Kluoniškiuose, Zapyškio seniūnijoje, mokėsi Ežerėlio vidurinėje mokykloje, – fotomenininkas, Lietuvos fotografijos meno draugijos iniciatorius ir ilgametis vadovas.

Nuotykinės lenktynės – Zapyškio bibliotekoje

Kokia vasara bibliotekoje be „Expedicija“ organizuojamų lenktynių?! Taip ir šį kartą „Expedicija“ organizuotose nuotykinių lenktynių dalyviai atlikdami edukacines užduotis, kur viena iš užduočių vyko Zapyškio bibliotekoje. Vienam iš komandos dalyvių burtų keliu pasirenkant knygelę reikėjo atrasti joje pažymėtą eilėraštį, kurį beskaitant kiti komandos dalyviai turėjo improvizuoti ir suvaidinti girdimą tekstą.