Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. rugsėjo mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešoji biblioteka įvertinta už plačiai atvertas duris vasarai

Kauno rajono savivaldybės Viešoji biblioteka prisijungė prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro jau ketvirtus metus organizuojamos iniciatyvos „Atverk duris vasarai“.

Pirmokų diena Batniavos bibliotekoje

Rugsėjo 12 dienos rytmetį Batniavos bibliotekoje lankėsi Batniavos mokyklos-daugiafunkcio centro pirmokėliai su savo mokytoja. Jie susipažino su bibliotekos taisyklėmis, kur kokios knygelės bibliotekoje gyvena. Pasakojo kokios knygos jiems patinka ir kokių turi namuose.

Tautodailininko Sauliaus Maziliausko tapybos darbų paroda Ežerėlio bibliotekoje

Ežerėlio bibliotekoje veikia tautodailininko Sauliaus Maziliausko tapybos darbų paroda „Rudens skambėjimas“.
Saulius Maziliauskas gimė 1957 m. Kaune. Piešia nuo vaikystės. J. Naujalio meno mokykloje tapybos mokėsi pas žymų menininką Osvaldą Jablonskį.

Skaityti

Tautodailininko Sauliaus Maziliausko tapybos darbų paroda Ežerėlio bibliotekoje (2)

Auginame knygos skaitymo medį Ringauduose

Ringaudų bibliotekoje rugsėjo 12 d. vyko bibliografinė knygų apžvalga antros klasės mokiniams. Gausiam būriui mokinių, atskubėjusių į biblioteką, buvo apžvelgtos ypatingos knygos, kurios rekomenduojamos perskaityti antros klasės vaikams.

Susitikimas su L. Milčiumi Liučiūnų bibliotekoje

Susitikimo metu buvo pristatyta naujausia ir pati įspūdingiausia knyga – fotoalbumas „Prie Nemuno, Neries, Nevėžio“. Gerb. Leonas Milčius įdomiai papasakojo apie savo gyvenimą, kūrybą. Tai jau penktoji autoriaus eilėraščių knyga. Ši knyga dar įdomi tuo, kad ją puošia paties Leono Milčiaus darytos fotografijos, atskleidžiančios Kauno rajono ir visos Lietuvos gamtos, miestų bei miestelių grožį.