Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. lapkričio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Viešosios bibliotekos ir padalinių vartotojų pasitenkinimo klausimynas

Gerbiamas bibliotekos lankytojau,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti bibliotekos vartotojų pasitenkinimo lygį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos teikiamomis paslaugomis. Šio tyrimo rezultatai padės bibliotekai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Kauno rajono TAU Garliavos fakulteto rudens sesijos paskaitų tvarkaraštis

Maloniai kviečiame prisijungti prie Kauno rajono Trečiojo amžiaus universiteto Garliavos fakulteto.

Klubo "Garliaviečiai" susitikimas

Klubo

Spalio 24 d. Klubas GARLIAVIEČIAI „Susirinkimas su tais, su kuriais gera“. Žavingos akimirkos mus jaudina ir trumpam sustabdo laiką, o tai, kas tobula, išlieka amžiams. Ilgametė klubo narė ir veteranė, atšventusi savo devyniasdešimtmetį klube.

Pepės Ilgakojinės gimtadienis Piliuonos bibliotekoje

Šiaurės šalių literatūros savaitė „Šventės Šiaurės šalyse“, todėl į biblioteką susirinkę ketvirtos klasės mokinukai šventė Pepės ilgakojinės gimtadienį. Ta proga mergaitės pasipuošė spalvotomis kojinėmis ir susipynė žaismingas kasytė. Berniukai džiaugėsi proga ateiti į mokyklą be uniformos.

Skaityti

„Mėlynųjų anspaudų“ edukacija Garliavos neįgaliųjų draugijoje

Lapkričio 13 d. bibliotekos edukatorė Kristina vedė "Mėlynųjų antspaudų" edukaciją Garliavos neįgaliųjų draugijoje. Kūrybingai ir smagiai darbavosi draugijos nariai. Pasigamina vienetinių rankų darbo atspaudai.

Skaityti

Parodos "Grožis amžiaus neturi" pristatymas viešojoje bibliotekoje

Parodos

Lapkričio 12 d. Kauno raj. sav. bibliotekoje vyko socialinės iniciatyvos ir fotografijų parodos "Grožis amžiaus neturi" pristatymas. Renginys kvietė drąsiau kalbėkime apie senatvę, dalintis išmintimi, pažiūrėti, kokios gražios ir stilingos Lietuvoje senjoros.

Skaityti

Šiaurės šalių literatūros savaitė Šlienavos bibliotekoje

Lapkričio 11 – 17 dienomis Lietuvoje rengiama ilgametė Šiaurės šalių literatūros savaitė. Jau 23 metus skaičiuojanti tradicija tuo pačiu metu vyksta visose Baltijos ir Šiaurės šalyse. Ji tradiciškai prasideda skaitymais, kasmet suburiančiais daugiau kaip 200 tūkstančius žmonių.