Pradinis Naujienos

Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. gruodžio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Nauja paslauga bibliotekoje

Nauja paslauga bibliotekoje

Nauja knygų grąžinimo paslauga Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojams.

Skaitytojas, paėmęs knygą viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.), gali ją grąžinti ir bet kuriame Kauno rajono bibliotekos filiale.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Skaityti

Eigirgalos bibliotekoje vilnos vėlimo edukacija

Vilnos vėlimas atrastas jau seniai, tačiau iki šių laikų ši vėlimo technika nėra užmiršta. Tai viena seniausių neaustinių medžiagos formų, kuriai pasigaminti nereikia naudoti jokių rišamųjų elementų, tik mechaninio darbo. Ir rezultatas garantuotas - tvirtas vilnos pluoštas.

Skaityti

Lapių bibliotekoje pratęsiama kompiuterinių kursų programa suaugusiems

Sausio mėnesį Lapių bibliotekoje pratęsiama kompiuterinių kursų programa suaugusiems. Dėstytoja J.Žukauskienė randa vis naujų žinių savo mokiniams, kurie su malonumu ateina į pamokas. Žmonės ne tik mokosi, bet ir pabendrauja, ypač kavos pertraukėlių metu.

Skaityti

Skaitymo skatinimo akcijos „Paslėpta knyga"- užbaigimo šventė

Lapkričio 4 dieną 3 klasės moksleiviams, jauniesiems skaitytojams buvo paskelbta akcija „Paslėpta knyga" skirta skaitymo skatinimui. Šia akcija siekėme netradicine forma jauniesiems skaitytojams pristatyti naujas knygas, vaikus sudominti skaitymu. Tai buvo aklas pasimatymas su knyga, kuris be galo sužavėjo skaitytojus. Kitaip tariant, netradicinio pasimatymo su knyga reikšmė – nustebimo momentas, puiki patirtis, padedanti atrasti ką nors naujo.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje integruotose pamokose narpliojame dvimačių kodų paslaptis

Kauno rajono sav. viešojoje bibliotekoje nuolat vyksta įvairaus pobūdžio integruotos pamokos. Sausio 20 ir 23 dienomis Viešosios bibliotekos Vaikų centre vyko integruotos matematikos-informacinių technologijų pamokos „Dvimačių kodų paslaptys“.

Skaityti

Saulėtekio bibliotekos gruodžio mėnesio veiklos

Saulėtekio bibliotekos gruodžio mėnesio veiklos

Gruodžio mėnesį jaunieji bibliotekos lankytojai susitiko su nuostabia vaikų knygelių „Kaip zuikis jausmus pažino“ bei „Kariesas, ėduonis ir Domo dantukai“ rašytoja Šarūne Baltrušaitiene. Kadangi knygelė buvo jau perskaityta vykdant garsinius skaitymus, vaikai turėjo tikrai nemažai įvairaus pobūdžio klausimų, susidomėję klausėsi pasakojimų apie knygelių rašymo procesus, idėjas.

Skaityti

Pradinukai Piliuonos bibliotekoje

Pradinukai Piliuonos bibliotekoje

Atnaujintoje Piliuonos bibliotekoje pradinukai atrado naujas smagias erdves paskaityti, aplankyti  parodas, surengti neįprastas pamokas.

Pirmokai su mokytoja Danute Stankevičiūte susipažino su biblioteka, įsigijo skaitytojo bilietus,  smagiai susėdę ant sėdmaišių klausė pasakų ir patys skaitė knygeles.

Skaityti

Kūrybinės dirbtuvėlės Piliuonos bibliotekoje

Kūrybinės dirbtuvėlės Piliuonos bibliotekoje

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės Piliuonos bibliotekoje ir knygų išdavimo punkte Viršužiglyje. Piliuonoje su pirmokais ir jų mokytoja Danute Stankevičiūte dekoravome žaisliukus spalvotu smėliu. Vaikai klijavo spalvotą smėlį ant putplasčio rutuliukų, maišė spalvas, kūrė raštus. Sukurtais žaisliukai pirmokai papuošė savo klasės eglutę.

Skaityti