Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

Nauji leidiniai

2019 m. gegužės mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Gegužės mėn. renginiai Linksmakalnio bibliotekoje

Balandžio-gegužės mėnesiais Kauno rajono savivaldybės Linksmakalnio padalinyje vyko projekto "Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems pagal programą "Skaitmeninės technologijos Tau : ateik, sužinok, išmok. Pradedančiųjų grupėje mokėsi 11 žmonių, pažengusiųjų - 10.

Skaityti

Kviečiame vaikus ir paauglius į vasaros stovyklą bibliotekoje

Kviečiame vaikus ir paauglius į vasaros stovyklą "Atostogas bibliotekoje praleisk turiningai!".

Projekto įgyvendinimas Rokų bibliotekoje

2019 gegužės 17, 20 dienomis Kauno rajono savivaldybės Rokų padalinyje vyko projekto ,, Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai pažengusiems pagal programą ,,Skaitmeninės technologijos Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvaus laiko planavimas ir bendravimas“.

Skaitmeninio raštingumo mokymai Ilgakiemio bibliotekoje

Šį pavasarį, balandžio ir gegužės mėnesiais Ilgakiemio bibliotekoje buvo organizuoti kompiuterinio raštingumo kursai pradedantiems ir pažengusiems kompiuterių vartotojams. Pažengusių vartotojų grupė buvo sudaryta net iš 13 dalyvių. Mokymų dalyvius mokė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos lektorė Justė Markevičiūtė.

Skaityti

Prieverpsčių paroda ir edukacinis užsiėmimas Piliuonos bibliotekoje

Tautodailininkas, medžio drožėjas Albinas Šileika Piliuonos bibliotekoje prieverpsčių parodą surengė antrą kartą. Įrėmintos prieverpstės stebino kruopščiai išdrožinėtais raštais ir formomis. Mėnesį veikusi paroda pradžiugino nuolatinius bibliotekos lankytojus ir svečius.

Skaityti

Prisijungusi Lietuva. Sėkmės istorija.

Šiais metais Lapių bibliotekoje buvo organizuoti kompiuterinio raštingumo kursai pradedantiesiems suaugusiems lankytojams. Grupė sudaryta iš 10 klausytojų, o kursus veda Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojas Benas Drukteinis. Vyresnio amžiaus grupės nariai nori išmokti šiuolaikinių technologijų, kad palengvintų savo reikalų tvarkymą ir neatsiliktų nuo vaikų bei anūkų.