Pradinis Naujienos

Naujienos

SKAITYTOJŲ DĖMESIUI !

skaitytoju demesiui4

Skaityti

Kviečiame skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio paramą

volunteer2

 

Skaityti

Bibliotekos virtualios edukacijos

virtualios edukacijos

Skaityti

Paskelbtas kūrybinis konkursas moksleiviams "Mano biblioteka kosmose"

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai jau ketvirtus metus iš eilės vykdo skaitmeninio kūrybiškumo konkursą, pasitelkiant visame pasaulyje populiarų kompiuterinį žaidimą „Minecraft“. Vykdyti konkursai: „Išmanusis miestas“, „Šimtmečio pilis Minecraft pasaulyje“, „Mano knygos lobiai 3D pasaulyje“ subūrė daugiau kaip 100 moksleivių iš įvairių Kauno rajono miestų ir miestelių.

Skaityti

Technologinės dirbtuvės Kauno Rajono Savivaldybės Viešojoje Bibliotekoje

Aleksandrijos Biblioteka

Jeigu jūsų paklausime koks buvo pirmas pasaulyje mokslo ir technologijų centras, dauguma atsakys, tai pirmasis universitetas sukurtas dar XII a. Tačiau šis atsakymas bus labai toli nuo tiesos. Pirmas mokslo ir technologijų centras buvo sukurtas dar prieš mūsų erą, Aleksandrijoje ir tai buvo garsioji Aleksandrijos biblioteka. Jūs iš karto paprieštarausite, kaip? Koks centras, kokie inžinieriai, čia juk biblioteka, talpinanti daugybę raštų iš tuo metu prieinamo viso pasaulio.

Skaityti

„GarliaKvietį šok“ pristatymas Viešojoje bibliotekoje

Gegužės 29 d. vyko Viešosios bibliotekos laimėtos Flyxus labas! Bendruomeninės iniciatyvos „GarliaKvietį šok“ pristatymas. Pristatyme dalyvavo Viešosios bibliotekos, VŠĮ Kaunas 2022“ projekto koordinatoriai, Garliavos bendruomenių, kultūros įstaigų atstovai, menininkas šokėjas Carlas Bibiano.

Skaityti

Vaikystės spalvoti sparnai...

„Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
nesvarstydami - kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia, žinoma, vaikams.“
J. Marcinkevičius

Skaityti

Išsaugokime gamtą ateinančioms kartoms

Vilkijos bibliotekoje veikia personalinė Kauno rajono Garliavos meno mokyklos Vilkijos filialo baigiamųjų tapybos darbų paroda „Išsaugokime gamtą ateinančioms kartoms“

Šiais metais Garliavos meno mokyklos Vilkijos filialo dailės skyrių baigė 10 mokinių. Šis kursas buvo tikrai labai stiprus – kiekvienas darbas yra vertas aukščiausio įvertinimo. Mokinius paruošė mokytoja metodininkė Danutė Marija Selmistraitienė. Ji įdėjo labai daug pastangų, ruošdama mokinius. Pokalbio metu mokytojos Danutės balse jautėsi pasididžiavimas tokiais puikiais mokiniais.

Skaityti

„Aš piešiu svajonę...“

Ilgai laukta vasara prasidėjo švente-Tarptautine vaikų gynimo diena. Karmėlavos mažiausi gyventojai buvo kviečiami atvykti į biblioteką ir kartu praleisti popietę, piešiant kreidelėmis ant asfalto savo svajones. Pati gamta vaikų veiduose piešė šypsenas, o vaikai jas piešė, galvodami apie savo svajones.

Skaityti

Duokit žemės rutulį vaikams...

Saulėtą birželio 1 – osios rytmetį, seniūnijos kiemelyje netilo vaikų balsai. Bibliotekininkės pakviesti, Rokų mokyklos darželio grupės ,,Boružėlės“ vaikučiai atskubėjo į rytmetį ,,Vaikystės spalvos“, skirto tarptautinės vaikų gynimo dienai ir vasaros sutiktuvėm paminėti.

Skaityti