Pradinis Kraštotyra Kauno rajonas spaudoje Straipsniai Kauno rajonas spaudoje - Krašto istorija

Kauno rajonas spaudoje - Krašto istorija

2021

Permainų sūkurys Čekiškėje vis dar sukasi aplink gimnaziją / Vilma Kasperavičienė ; [su Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Šarūno Šukevičiaus komentaru]. – : Iliustr. . – Naujai pastatytame priestate prie Čekiškės (Kauno r.) Prano Dovydaičio gimnazijos netrukus duris atvers laisvalaikio salė. Po tuo pačiu stogu jau veikia biblioteka-skaitykla, pirmame gimnazijos aukšte – darželis. Šalia Prano Dovydaičio gimnazijos baigiamas įrengti kartodromas, tvarkomos miestelio gatvės, viešosios erdvės. Pateikiami Čekiškės seniūno M. Zavedsko, Čekiškės laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorės K. Kriščiūnienės, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo M. Rikterio komentarai.

Antenų lauke sovietmečio atminimus trina baltų dievybės / Vilma Kasperavičienė. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2021, vas. 8, p. 14.Apie Kauno rajone, Linksmakalnyje, keturių skulptūrų pastatymu užbaigtą kurti Saulės gatvės pabaigoje esantį parką, jau planuojamą antrąjį parką, ketinimą statyti ir privačius senelių namus, įkurti vaikų dienos centrą; pateikiami Linksmakalnio seniūno V. Žvirblio komentarai.