Pradinis Įvykiai Parodos Dailininko Olego Karavajevo dailės studijos narių tapybos darbų paroda „Garliavos laikmečių spalvų paletė“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto 21, Garliava) nuo vasario 28 d. eksponuojama dailininko Olego Karavajevo dailės studijos narių tapybos darbų paroda „Garliavos laikmečių spalvų paletė“.

Dailės studija veiklą pradėjo 2000 metais Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Paroda „Garliavos laikmečių spalvų paletė“ skirta dailės studijos 20-mečiui paminėti. Dailės studijoje skirtingų profesijų žmonės: pedagogai, inžinieriai, medikai, bibliotekininkai, muziejininkai, verslininkai ir moksleiviai, padedami vadovo O Karavajevo mokosi profesionalaus meno taisyklių bei tobulina dailės įgūdžius. Dailės studijos narių darbai eksponuojami Kauno rajono ir Lietuvos miestų kultūros centruose, bibliotekose.

Studijos parodos vyko Suomijoje, Vokietijoje, Lietuvos Respublikos Seime, Druskininkuose.

Parodos atidarymas vasario 28 d. 16 val. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.