Pradinis Įvykiai Renginiai Susitikimas su Alvydu Šlepiku

Susitikimas su Alvydu Šlepiku

Sausio 20d. 17:30 val., Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su rašytoju, poetu, scenaristu ir režisieriumi, Jotvingių premijos laureatu Alvydu Šlepiku. Dalyvaus teatro ir kino aktorius Andrius Bialobžeskis. Klausysime poezijos iš naujausios Alvydo Šlepiko poezijos rinktinės „Mano tėvas žūsta“, už kurią autoriui ir įteikta Jotvingių premija. Alvydo Šlepiko kolega Aidas Marčėnas: „Kad ir ką dabar pasakyčiau apie Alvydą Šlepiką, sutarkim, kad jis yra geras poetas“.

Vakaro metu bus prisimintas ir 2011 m. pasirodęs romanas „Mano vardas – Marytė“, 2012 m. Lietuvoje pripažintas geriausia Metų knyga, išverstas į daugelį kalbų, įtrauktas į „The Times“ sudarytą geriausiųjų 2019 m. knygų sąrašą.

Alvydas Šlepikas muzikos ir teatro akademijoje įgijęs dramos aktoriaus ir režisieriaus specialybes, buvo Vilniaus mažojo teatro ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius, šiuose teatruose ir Kauno dramos teatre sukūręs ir režisavęs spektaklių.