Raudondvario dvaras. Laiko ženklai

Lapkričio 27 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, bendruomenei, kultūros darbuotojams, universiteto TAU nariams pristatyta knyga „Raudondvario dvaras. Laiko ženklai“. Renginyje dalyvavo knygos sudarytojas, Kauno muziejaus direktorius Zigmas Kalesinkas, straipsnių autoriai istorikai Andrius Marcinkevičius ir Zita Nekrošytė, žurnalistas Viktoras Trofimišinas.

Knygos rengėjai pristatė leidinio tikslą, papasakojo apie atliktus mokslinius tyriminius darbus bei atrastus naujus faktus apie Raudondvario bažnyčią, Raudondvario dvarą, jo biblioteką, vyninę. Taip pat pristatė dviejų žymių Raudondvario šeimų – Tiškevičių ir Naujalių – istorijas.

Renginio dalyviai susipažino su reikšmingu Lietuvai kultūros paveldu, jungiančiu ne tik Raudondvarį, Kauną, Vilnių, bet ir Lenkiją bei Vokietiją.