Pradinis Galerija Renginių galerija 2018 metų renginių galerija Tarptautinė vaikų gynimo diena Viešojoje bibliotekoje

Tarptautinė vaikų gynimo diena Viešojoje bibliotekoje

Tarptautinė vaikų gynimo diena Viešojoje bibliotekoje
Tarptautinė vaikų gynimo diena Viešojoje bibliotekoje

Birželio 1-osios rytmetį visus viešosios bibliotekos lankytojus skambiais muzikos akordais pasitiko linksmieji knygų personažai. Šventinio renginio pradžioje susirinkusiems dalyviams sveikinimo žodį tarė Viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė.

Džiaugdamasi gausiai susirinkusiais dalyviais, bibliotekos direktorė kvietė vasarą smagiai ir turiningai praleisti bibliotekoje, dalyvaujant „Vasaros skaitymo iššūkyje“, akcijoje „100 knygų vaikams ir Lietuva“ bei kitose bibliotekoje organizuojamose veiklose.Pagrindinė šventės dalis prasidėjo teatralizuotais skaitymais, kurių metų vaidmenimis skaitėme K. Kubilinsko poemą „Buvo buvo - kaip nebuvo“. Tam, kad skaitymai būtų įdomesni ir linksmesni, iš įvairių kasdienybėje naudojamų daiktų pasigaminome muzikos instrumentus, kurių pagalba skaitymų metu skleidėme atitinkamų gyvūnų garsus.

Po skaitymų persikėlėme į bibliotekos kiemelį, kuriame jaunųjų šventės dalyvių laukė dar daugiau linksmybių: kūrėme Lietuvos trispalvę, leidome didžiulius burbulus, ant esfalto grindinio piešėme savo figūrų kontūrus, žaidėme judriuosius žaidimus, ieškojome raganos šluotos ir savo muzikinius gebėjimus pasitikrinome dalyvaudami bibliotekoje įrengtame muzikos kampelyje.

Dienos popietėje žiūrėjome dokumentinį filmą apie Kauno kraštą, varžėmės interaktyvioje viktorinoje, bandydami atpažinti viso pasaulio gražiausias, didžiausias, seniausias, įdomiausias bibliotekas. Ir tai dar ne viskas: susipažinusių su „Lego robotika" ir išmaniasiais robotukais šventės dalyvių laukė pažintis su virtualios realybės akiniais.