Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje progimnazijos moksleiviai dalyvavo „Knygosūkyje“

Viešojoje bibliotekoje progimnazijos moksleiviai dalyvavo „Knygosūkyje“

Kovo 28 d. į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką gausiai susirinkę Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos 8 klasės moksleiviai, lydimi Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos lietuvių kalbos vyr. mokytojos Žydrės Sipavičienės dalyvavo literatūrinėje popietėje, skirtoje Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. Popietės dalyviai bibliotekoje pirmą kartą išbandė naują literatūrinį žaidimą „Knygosūkis“.

Remdamiesi žiniomis, įgytomis per pamokas, darniai dirbdami 4 komandose popietės dalyviai atsakė į daugiau nei 60 „Knygosūkyje" pateiktų klausimų. Ir nors kiekvienam atsakymui į klausimą buvo skirta tik viena minutė, progimnazijos moksleiviai pasižymėjo dideliu aktyvumu ir sumanumu, todėl tarpusavyje komandos viena kitą nugalėjo tik vieno taško skirtumu.

Puikias lietuvių literatūros žinias pademonstravę moksleiviai patikino, kad „Knygosūkis“ jiems labai patiko ir pažadėjo dar ne kartą sugrįžti į biblioteką ir tokiu žaismingu būdu pasitikrinti savo literatūros žinias. „Knygosūkiui“ moksleivius ruošė Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos lietuvių kalbos vyr. mokytoja - Žydrė Sipavičienė.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė