Pradinis E. paslaugos Leidinių užsakymas internetu

Leidinių užsakymas internetu

Bibliotekoje yra įdiegta LIBIS (Lietuvos Integrali Bibliotekų Informacijos Sistema). Jos pagalba leidinius elektroniniame kataloge galima užsisakyti internetu. Tai gali tik registruoti bibliotekos lankytojai, turintys skaitytojo pažymėjimą.

Norint užsakyti leidinį turite įeiti į LIBIS elektroninį katalogą arba bibliotekos puslapyje spausti mygtuką E. katalogas.

Mygtukas „E. katalogas“ 

1. LIBIS puslapyje, turite atlikti ieškomų dokumentų paiešką (ieškoti galite pagal autorių, pavadinimą, bet kokį žodį ar net apjungiant keletą paieškos kriterijų vienu metu). Paiešką pradedama vykdyti, kai paspaudžiate mygtuką Ieškoti.

Pirmas žingsnis 

2. Ekrane spaudžiate ant norimo rasto leidinio, kurį norėsite užsakyti.

Antras žingsnis 


3. Nurodome norimą atlikti veiksmą su pasirinktu leidiniu (paspaudžiame mygtuką Užsakyti).

Trečias žingsnis 

4. Jei leidinių yra daugiau nei vienas, tai papildomai turite nurodyti iš kurio skyriaus (ar padalinio/filialo) norite užsisakyti leidinį.

Ketvirtas žingsnis 

5. Užsakymo patvirtinimui turite įvesti skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį (slaptažodis yra jūsų pavardė), ir tuomet paspausti mygtuką, esanti apačioje, Užsakyti.

 Penktas žingsnis

Pastaba: jei leidinys šiuo metu yra išduotas kitam skaitytojui ir laisvų egzempliorių nėra, tai, atlikus 4 žingsnį (čia turėsite uždėti varnelę rezervuoti, o pasirinkti „Užsakyti“ negalėsite), jūs taip pat turėsite nurodyti datą iki kurios dienos jums saugoti rezervuotą leidinį. Kaip tai atlikti galite pamatyti čia.